Kontakt

+420 465 524 254

TEPVOS CUP

V období prosinec 2023 – únor 2024 proběhne na Zimním stadionu v Ústí nad Orlicí podle upravených pravidel 8. ročník hokejového turnaje v bezkontaktním minihokeji s názvem TEPVOS CUP.
Jedná se o amatérský turnaj. Start hráčů registrovaných v soutěžích ČSLH nebo obdobných není povolen. Hraje se i nadále bezkontaktně v počtu 4 hráčů plus brankář. Na soupisce může být maximálně 18 hráčů do pole a 3 brankáři. Hrací čas byl 3 x 12 minut čistého času, při remíze 2 minuty prodloužení ve 3 hráčích + brankář s pravidlem náhlé smrti, v případě nerozhodného stavu vždy jeden nájezd až do rozhodnutí (jede libovolný hráč ze zápasové soupisky). Přihlášky, soupisky a čísla účtu pro zaslání startovného jsou k dispozici níže.

Podmínky přihlášení družstva:

1. Řádně odevzdaná a vyplněná přihláška – do 11. prosince 2020
2. V termínu zaplacené startovné (1000 Kč) – do 11. prosince 2020 (po zaplacení nevratné)!
3. V termínu zaplacená první záloha na led, rozhodčí a časomíru (900 Kč x počet zápasů) – do 31. prosince 2020.
4. Řádně odevzdaná a vyplněná soupiska družstva, maximálně 16 hráčů v poli a 3 brankáři – do 11. prosince 2020.

Veškeré platby provádějte bezhotovostně.
číslo účtu:168 752 599 / 0300
variabilní symbol:5032020
zpráva pro příjemce:vždy musí být uveden NÁZEV DRUŽSTVA