Kontakt

+420 465 524 254

Aktuality

NABÍDKA SPORTOVNÍHO CENTRA RIO

Teploty už pomalu klesají, stmívá se čím dál dříve …. Co dělat v těchto dnech, abyste jen nevysedávali doma? Mrkněte na nabídku cvičení ve Sportovním centru RIO! Třeba se vám zalíbí některé z nabízených cvičení a hned budete mít odpolední

Číst dál >>

OTEVŘENÍ KPB

Po dvouměsíční prázdninové odstávce se 1 . září opět otevře Krytý plavecký bazén, a to ve 12:00. Provozní dobu na celý měsíc zveřejníme začátkem posledního srpnového týdne. Těšíme se na všechny návštěvníky 🙂

Číst dál >>

INFORMACE PRO MAJITELE MK

Máme tu zprávu pro držitele Městských karet/čipových hodinek!Opět bude probíhat vyřazování neaktivních karet.Podmínky využívání vstupního a odbavovacího systému Městské karty spolu s informacemi o své Městské kartě naleznete na https://tepvos.cz/mestska-karta/zustatek-mk/.

Číst dál >>

KONTAKTUJTE NÁS:

Pokud chcete odpověď na zaslanou zprávu, prosím vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo kontaktní telefon. Po vyřízení zprávy bude Váš kontakt smazán.

Přihlášení k odběru novinek

Nyní se můžete přihlásit k odběru novinek na našich stránkách. Jednou týdně vám zašleme do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Aktuální informace pro vás.

Odesláním dávám souhlas ke zpracování osobních údajů pro účely zasílání novinek na e-mail.