Kontakt

+420 465 524 254

Dárkové poukazy

PRODEJ DÁRKOVÝCH POUKAZŮ

Dárkové poukazy pro rekreační služby a na thajské masáže je možné zakoupit na pokladnách Sauny a Krytého plaveckého bazénu.

ČERPÁNÍ DÁRKOVÝCH POUKAZŮ PRO REKREAČNÍ SLUŽBY

Nabití Městské karty Dárkovým poukazem je možné na všech pokladnách středisek Rekreačních služeb a v Zákaznickém centru TEPVOS.

UPOZORNĚNÍ PRO MAJITELE DÁRKOVÝCH POUKAZŮ

Vážení zákazníci, s ohledem na současnou nelehkou situaci, v důsledku které jsme byli nuceni uzavřít naše sportovní a rekreační střediska, prodlužujeme platnost prodaných dárkových poukazů na thajské masáže a dárkových poukazů pro Rekreační služby.

Upravujeme platnost dárkových poukazů na thajské masáže a dárkové poukazy pro Rekreační služby, které byly zakoupené v časovém rozmezí od 1. 9. 2019 do 30. 4. 2021Dárkové poukazy bude možné uplatnit nejpozději do 30. 6. 2022.

Upozorňujeme zákazníky, aby nenechávali zejména čerpání dárkových poukazů na thajské masáže na poslední chvíli a zarezervovali si včas vhodný termín.

Dárkové poukazy slouží k úhradě služeb na sportovištích úseku Rekreační služby (Krytý plavecký bazén, Aquapark, Zimní stadion, Sauna a Skatepark), včetně doprovodných služeb zajišťovaných městskou společností TEPVOS. Dárkový poukaz lze také použít k nabití elektronické peněženky Městská karta.

Dárkové poukazy si můžete zakoupit na pokladně Krytého plaveckého bazénu, Polská 1360, 562 01 Ústí nad Orlicí a na pokladně Sauny Ústí nad Orlicí, V Lukách 135, 562 01 Ústí nad Orlicí.

V nabídce jsou dárkové poukazy v hodnotě 100 Kč, 200 Kč, 300 Kč, 500 Kč, 1000 Kč.

Dárkový poukaz lze uhradit v hotovosti, bankovní platební kartou nebo Městskou kartou.

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY PRO PRODEJ DÁRKOVÝCH POUKAZŮ PRO REKREAČNÍ SLUŽBY

Dárkový poukaz slouží k přímé úhradě vybrané thajské masáže, které poskytujeme v Sauně Ústí nad Orlicí. Termín masáže si zákazník volí dle nabídky, uveřejněné ZDE.

Dárkové poukazy si můžete zakoupit na pokladně Krytého plaveckého bazénu, Polská 1360, 562 01 Ústí nad Orlicí a na pokladně Sauny Ústí nad Orlicí, V Lukách 135, 562 01 Ústí nad Orlicí.

Nabízíme dárkové poukazy přímo na jednotlivé thajské masáže, které jsou v nabídce poskytovaných služeb.

Dárkový poukaz lze uhradit v hotovosti nebo Městskou kartou na pokladně v Sauně a v hotovosti, Městskou kartou a bankovní platební kartou na pokladně v Krytém plaveckém bazénu.

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY PRO PRODEJ DÁRKOVÝCH POUKAZŮ NA THAJSKÉ MASÁŽE

KONTAKTUJTE NÁS:

Pokud chcete odpověď na zaslanou zprávu, prosím vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo kontaktní telefon. Po vyřízení zprávy bude Váš kontakt smazán.

Přihlášení k odběru novinek

Nyní se můžete přihlásit k odběru novinek na našich stránkách. Jednou týdně vám zašleme do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Aktuální informace pro vás.

Odesláním dávám souhlas ke zpracování osobních údajů pro účely zasílání novinek na e-mail.