Ceník

KURZ PLAVÁNÍ KOJENCŮ A BATOLAT
 1 LEKCEKURZ
Vana 3 – 6 měsíců + masáže dítěte300 Kč1 500 Kč
Plavání od 6 měsíců do 3 let220 Kč2 100 Kč
    
KURZ PLAVÁNÍ DĚTÍ S RODIČI
 1 LEKCEKURZ
Základní a zdokonalovací kurz220 Kč2 100 Kč
Plavecká přípravka200 Kč1 990 Kč
Delfín (1x týdně) 2 000 Kč
Delfín (2x týdně) 3 000 Kč
    
 SLEVA Z KURZOVNÉHO

VĚRNOSTNÍ SLEVA

50 KČ

Sleva se vztahuje na kurz Plavání kojenců a batolat, Plavecká přípravka a Plavání dětí s rodiči. Sleva se poskytuje rodiči, který platí celý následující kurz (10 lekcí) a předloží plavenku (platí pouze pro R+D) z jakéhokoli minulého kurzu pořádaného u nás nebo doklad o zaplacení. Slevu lze uplatnit max. 6 měsíců zpětně od data ukončení posledního kurzu. Nelze již kombinovat se Sourozeneckou slevou.

SOUROZENECKÁ SLEVA

200 KČ

Sleva se vztahuje na kurz Plavání kojenců a batolat, Plavecká přípravka a Plavání dětí s rodiči. Sleva se poskytuje rodiči, který platí celý kurz (10 lekcí) pro dva a více sourozenců. Lze kombinovat kurzy Plavání dětí s rodiči, plavecká přípravka a plavání kojenců a batolat od 6 měsíců do 3 let. Nelze již kombinovat s Věrnostní slevou ani u jednoho sourozence.
 
 Možnosti platby: hotovost, platební karta, městská karta. Uvedené ceny obsahují příslušnou sazbu DPH. Ceník je platný od 1. 1. 2018.

KONTAKTUJTE NÁS:

Pokud chcete odpověď na zaslanou zprávu, prosím vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo kontaktní telefon. Po vyřízení zprávy bude Váš kontakt smazán.

Přihlášení k odběru novinek

Nyní se můžete přihlásit k odběru novinek na našich stránkách. Jednou týdně vám zašleme do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Aktuální informace pro vás.

Odesláním dávám souhlas ke zpracování osobních údajů pro účely zasílání novinek na e-mail.