Plavecký kroužek DDM

Plavecký kroužek pro děti neplavce od 1. ročníku ZŠ a pro plavce, kteří se chtějí zdokonalit. Děti jsou rozděleny do skupiny nejen podle věku a fyzických schopností, ale hlavně podle plaveckých dovedností. Do kroužku jsou zařazeny hry ve vodě, vodní pólo i prvky záchranného plavání a sebezáchovy. Veškerou organizaci zajišťuje DDM. Bližší informace pro zájemce ZDE.

Plavecký kroužek začíná 9. 10. 2019 a končí 6. 5. 2020. 

Cílem plaveckého kroužku pro děti neplavce je rozvoj základních plaveckých dovedností zábavnou a pestrou formou s mnoha herními prvky i s různými nadlehčovacími pomůckami, umožňujícími pohyb ve vodě (splývání, orientace nad vodou i pod vodou, dýchání do vody, skoky do vody). Probíhá nácvik alespoň jednoho plaveckého způsobu (prsa) a základy ostatních plaveckých způsobů znak a kraul.

Cílem plaveckého kroužku pro děti plavce je především další prohloubení adaptace na vodní prostředí zejména zdokonalení plaveckého dýchání, prostorové orientace a celkové pohybové koordinace ve vodě. Zdokonalení již osvojené plavecké techniky, korekce chybných návyků.Nácvik dalších prvků a souhry plaveckých způsobů, specifických dovedností a jejich aplikace v kombinované činnosti ve vodě.

KONTAKTUJTE NÁS:

Pokud chcete odpověď na zaslanou zprávu, prosím vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo kontaktní telefon. Po vyřízení zprávy bude Váš kontakt smazán.

Přihlášení k odběru novinek

Nyní se můžete přihlásit k odběru novinek na našich stránkách. Jednou týdně vám zašleme do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Aktuální informace pro vás.

Odesláním dávám souhlas ke zpracování osobních údajů pro účely zasílání novinek na e-mail.