Kontakt

+420 465 524 254

Aktuality

Thajské masáže 4. 12. 2022

Důležitá zpráva pro všechny milovníky Thajských masáží‼️ Pro velký zájem je přidán termín 📆 5. 12. 2022. Je to poslední šance na 💆 masáž v letošním roce, ostatní termíny jsou již obsazeny! Objednávejte se na ☎️ tel. 774 673 365.

Číst dál >>

Karta Multisport

Víte, že i my jsme jedním z partnerů Multisport? Pokud tedy vlastníte Multisportku, můžete ji využít i na našich sportovištích V Krytém plaveckém bazénu ji lze uplatnit na skupinové lekce ve Sportovním Centru RIO a na klasické 90 minutové plavání.

Číst dál >>

Dárkové poukazy

DÁRKOVÉ POUKAZY V PRODEJINevíte, jaký dárek zakoupit svým nejbližším? Právě pro vás máme připravené dárkové poukazy, které jsou vhodným dárkem pro každého, kdo navštěvuje zařízení úseku Rekreační služby.👉 Thajské masáže👉 Úhrada služeb v zařízeních úseku Rekreační služby👉 Nabití Městské kartyDárkové

Číst dál >>

KONTAKTUJTE NÁS:

Pokud chcete odpověď na zaslanou zprávu, prosím vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo kontaktní telefon. Po vyřízení zprávy bude Váš kontakt smazán.

Přihlášení k odběru novinek

Nyní se můžete přihlásit k odběru novinek na našich stránkách. Jednou týdně vám zašleme do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Aktuální informace pro vás.

Odesláním dávám souhlas ke zpracování osobních údajů pro účely zasílání novinek na e-mail.