Kontakt

+420 465 524 254

Aktuality

DEN SENIORŮ

I my budeme slavit Den seniorů 1. října 2023 budou mít všichni senioři o 20 % levnější vstup na Saunu a do Krytého plaveckého bazénu Těšíme se na vaši návštěvu

Číst dál >>

THAJSKÉ MASÁŽE V ŘÍJNU

Už máte svůj termín na Thajskou masáž? Zbývá nám ještě pár volných říjnových termínů. Neváhejte a rezervujte si termín na Thajskou masáž na telefonu 774673365.

Číst dál >>

OTEVÍRÁME SAUNU

OTEVÍRÁME SAUNU Od středy 13. 9. 2023 bude opět otevřena Sauna Podařilo se nám dodělat všechny opravy, vyzkoušet funkčnost a od středy se budeme těšit na naše návštěvníky! Ještě upozorňujeme, že došlo k drobné úpravě provozní doby! Ve čtvrtek je

Číst dál >>

TERMÍNY NA THAJSKÉ MASÁŽE

Hlásíme všem zájemcům o Thajské masáže , že jsou již vypsány podzimní termíny! Termíny naleznete na www.bazenusti.cz/sauna/thajske-masaze. Svůj termín si zarezervujte na tel. čísle 465524254 od pondělí do pátku v čase 8:00-14:00.

Číst dál >>

INFORMACE PRO MAJITELE MK

Máme tu zprávu pro držitele Městských karet/čipových hodinek!Opět bude probíhat vyřazování neaktivních karet.Podmínky využívání vstupního a odbavovacího systému Městské karty spolu s informacemi o své Městské kartě naleznete na https://tepvos.cz/mestska-karta/zustatek-mk/.

Číst dál >>

KONTAKTUJTE NÁS:

Pokud chcete odpověď na zaslanou zprávu, prosím vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo kontaktní telefon. Po vyřízení zprávy bude Váš kontakt smazán.

Přihlášení k odběru novinek

Nyní se můžete přihlásit k odběru novinek na našich stránkách. Jednou týdně vám zašleme do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Aktuální informace pro vás.

Odesláním dávám souhlas ke zpracování osobních údajů pro účely zasílání novinek na e-mail.