Kontakt

+420 465 524 254

Aktuality

Podmínky pro otevřená sportoviště

Vážení návštěvníci, jsme rádi, že můžeme oznámit zmírnění opatření, která byla vydaná k 28. 5. 2021. MZČR vydalo 7. 6. 2021 změnu nařízení platných pro vstupy do sportovních zařízení a další místa. Celé znění Mimořádného opatření naleznete ZDE. Podmínky pro

Číst dál >>

Platba kartou na Sauně

Problém s platební kartou na Sauně vyřešen. Už toto neděli 6.6.2021 bude možné platit Thajské masáže platební kartou. Těšíme se na vaši návštěvu.

Číst dál >>

Otevíráme Krytý plavecký bazén …

Od pondělí 7.6.2021 bude otevřen Krytý plavecký bazén. Provozní dobu, konkrétní podmínky a omezení pro vstup připravujeme a budou zveřejněny co nejdříve. Spolu s Krytým plaveckým bazénem se obnoví provoz solária. Plavecké kurzy budou zahájeny od září (vyjma těch, které

Číst dál >>

PLATBA KARTOU

UPOZORŇUJEME NÁVŠTĚVNÍKY THAJSKÝCH MASÁŽÍ, ŽE NELZE PLATIT PLATEBNÍ KARTOU. PLATEBNÍ TERMINÁL JE DOČASNĚ MIMO PROVOZ. NA ODSTRANĚNÍ ZÁVADY USILOVNĚ PRACUJEME. PLATBA JE MOŽNÁ HOTOVĚ, MĚSTSKOU KARTOU A DÁRKOVÝM POUKAZEM. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Číst dál >>

SHRNUTÍ PROVOZNÍ SITUACE NA NAŠICH SPORTOVIŠTÍCH

OTEVŘENO SKATEPARK – 30 lidí, negativní test, očkování ZIMNÍ STADION letní provoz – 30 lidí, negativní test, očkování HŘIŠTĚ PRO VŠECHNY – 30 lidí, negativní test, očkování MINIGOLF – 30 lidí, negativní test, očkování THAJSKÉ MASÁŽE – respirátor, negativní test,

Číst dál >>

VSTUP POUZE V RESPIRÁTORU

Prosíme naše zákazníky, aby vstupovali při návštěvě Thajských masáží do prostorů SAUNY v RESPIRÁTORECH. Sauna je v současné době z důvodu nařízení vlády ČR uzavřena. Je možné využít pouze Thajské masáže. Chráníte nejen sebe, ale i naše zaměstnance.

Číst dál >>

KONTAKTUJTE NÁS:

Pokud chcete odpověď na zaslanou zprávu, prosím vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo kontaktní telefon. Po vyřízení zprávy bude Váš kontakt smazán.

Přihlášení k odběru novinek

Nyní se můžete přihlásit k odběru novinek na našich stránkách. Jednou týdně vám zašleme do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Aktuální informace pro vás.

Odesláním dávám souhlas ke zpracování osobních údajů pro účely zasílání novinek na e-mail.