Kontakt

+420 465 524 254

Volná místa

Městská společnost TEPVOS je tradičním a spolehlivým zaměstnavatelem v Ústí nad Orlicí. Poskytujeme služby v mnoha oblastech a stále máme otevřené dveře pro nové spolupracovníky, kteří hledají jistou práci. Nabízíme pozice v mnoha profesích s pracovní smlouvou na hlavní pracovní poměr i brigády na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti. Na naše zaměstnance čeká 25 dní dovolené, 2 dny sick days, odpovídající mzdové ohodnocení. Dále nabízíme možnost kurzů a vzdělávání, příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění a další zajímavé benefity. 

Nenašli jste pozici, která vás zajímá? Přesto nám zašlete svůj životopis přes níže uvedený formulář a my vás budeme kontaktovat.

Zaujala Vás některá z výše uvedených pozic? Kontaktujte nás:

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost TEPVOS, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje. Informace o zpracování osobních údajů naleznete na www.tepvos.cz/ochrana-osobnich-udaju/.

* povinný údaj

KONTAKTUJTE NÁS:

Pokud chcete odpověď na zaslanou zprávu, prosím vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo kontaktní telefon. Po vyřízení zprávy bude Váš kontakt smazán.

Přihlášení k odběru novinek

Nyní se můžete přihlásit k odběru novinek na našich stránkách. Jednou týdně vám zašleme do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Aktuální informace pro vás.

Odesláním dávám souhlas ke zpracování osobních údajů pro účely zasílání novinek na e-mail.