Kontakt

+420 465 524 254

Náhrady za kurzy plavání

Vážení rodiče, vzhledem k mimořádnosti situace budeme u vybraných kurzů nahrazovat lekce od měsíce září / října, které se nemohly z důvodu přerušení provozu Krytého plaveckého bazénu uskutečnit, nebo finančně kompenzovat uhrazené kurzovné vrácením poměrové částky.

Peníze budou vráceny pouze na základě podání žádosti prostřednictvím níže připravených formulářů. Žádost o vrácení peněz je nutné vyplnit a doručit nejpozději do 15. 9. 2021.  Prosíme rodiče, aby podle kurzu, který jejich dítě navštěvovalo vybrali formulář, který stačí stáhnout, vyplnit a doručit spolu s kopií účtenky dokládající úhradu kurzu plavání. Formulář je možné zaslat elektronicky na e-mail uvedený v žádosti nebo vhodit do schránky Krytého plaveckého bazénu Ústí nad Orlicí, Polská 1360, 562 01.

KURZ PLAVÁNÍ KOJENCŮ VE VANĚ

Rodičům budou vráceny peníze za všechny neodplavané lekce. Náhrady nebudou realizovány.

KURZ PLAVÁNÍ KOJENCŮ A BATOLAT
  • Rodičům nabízíme nahrazení neodplavaných lekcí od měsíce září 2020. V případě zájmu prosíme rodiče, aby potvrdili svou účast na e-mail: kojenci.batolata@seznam.cz, aby mohli být kontaktováni a zařazeni přednostně (prosíme o uvedení jména dítěte, jména rodiče a tel. kontaktu). Rodiče budou kontaktováni na konci měsíce srpna, až se bude kurz sestavovat.
  • Rodičům nabízíme vrácení peněz, pokud zmeškali 5 a více po sobě jdoucích lekcí (nevyužité náhradní lekce se nezapočítávají).
KURZ PLAVÁNÍ DĚTÍ S RODIČI, KURZ PLAVÁNÍ PLAVECKÁ PŘÍPRAVKA

Rodičům nabízíme vrácení peněz, pokud zmeškali 5 a více po sobě jdoucích lekcí (nevyužité náhradní lekce se nezapočítávají). Náhrady nebudou realizovány.

KURZ PLAVÁNÍ DELFÍN
  • Rodičům nabízíme nahrazení neodplavaných lekcí od měsíce října 2020. V případě zájmu prosíme rodiče, aby potvrdili svou účast na e-mail: kurzydelfin@email.cz, aby mohli být kontaktováni a zařazeni přednostně (prosíme o uvedení jména dítěte, jména rodiče a tel. kontaktu).
  • Rodičům nabízíme vrácení peněz. Účastníkům, kteří chodili 2 x týdně, bude vráceno 1500 Kč / 1x týdně 1000 Kč.

Předem děkujeme všem rodičům za zpětnou vazbu, která urychlí sestavení kurzů pro nový školní rok.

ŽÁDOST O VRÁCENÍ PENĚZ – FORMULÁŘE KE STAŽENÍ V PDF

KONTAKTUJTE NÁS:

Pokud chcete odpověď na zaslanou zprávu, prosím vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo kontaktní telefon. Po vyřízení zprávy bude Váš kontakt smazán.

Přihlášení k odběru novinek

Nyní se můžete přihlásit k odběru novinek na našich stránkách. Jednou týdně vám zašleme do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Aktuální informace pro vás.

Odesláním dávám souhlas ke zpracování osobních údajů pro účely zasílání novinek na e-mail.