Kontakt

+420 465 524 254

Náhrady za kurzy plavání

Vážení rodiče, vzhledem k mimořádnosti situace budeme u vybraných kurzů finančně kompenzovat uhrazené kurzovné vrácením poměrné částky.

Peníze budou vráceny pouze na základě podání žádosti prostřednictvím níže připravených formulářů. Prosíme rodiče, aby podle kurzu, který jejich dítě navštěvovalo, vybrali formulář, který stačí stáhnout, vyplnit a doručit spolu s originálem účtenky dokládající úhradu kurzu plavání. Formulář je možné zaslat elektronicky na e-mail uvedený v žádosti nebo vhodit do schránky Krytého plaveckého bazénu Ústí nad Orlicí, Polská 1360, 562 01.

KURZ PLAVÁNÍ KOJENCŮ A BATOLAT
  • Rodičům nabízíme vrácení peněz, pokud zmeškali 5 a více po sobě jdoucích lekcí (nevyužité náhradní lekce se nezapočítávají).
KURZ PLAVÁNÍ DĚTÍ S RODIČI, KURZ PLAVÁNÍ PLAVECKÁ PŘÍPRAVKA

Rodičům nabízíme vrácení peněz, pokud zmeškali 5 a více po sobě jdoucích lekcí (nevyužité náhradní lekce se nezapočítávají). Náhrady nebudou realizovány.

ŽÁDOST O VRÁCENÍ PENĚZ – FORMULÁŘE KE STAŽENÍ V PDF

KONTAKTUJTE NÁS:

Pokud chcete odpověď na zaslanou zprávu, prosím vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo kontaktní telefon. Po vyřízení zprávy bude Váš kontakt smazán.

Přihlášení k odběru novinek

Nyní se můžete přihlásit k odběru novinek na našich stránkách. Jednou týdně vám zašleme do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Aktuální informace pro vás.

Odesláním dávám souhlas ke zpracování osobních údajů pro účely zasílání novinek na e-mail.