Aktuální teplota
bazén:
24.2
vzduch:
23.6 °C
  Aktuální počet návštěvníků
0 návštěvníků
Kontakt

+420 465 524 254

Masáže

Klasické, sportovní a rekondiční masáže zajišťuje pan Libor Tomáš na základě živnostenského oprávnění. Místnost naleznete v suterénu Krytého plaveckého bazénu. 

Provozní doba dle objednání, nezávisle na provozu Krytého plaveckého bazénu.

Na masáže lze zakoupit DÁRKOVÉ POUKAZY.

Masáže můžete objednávat na tel.: 603 467 656, e-mail: libor.tomas@centrum.cz

Masáže je možné platit v hotovosti nebo Městskou kartou.

Masáž dle vlastního výběru 60 min. 500,-
Klasické masáže    
masáž zad 40 min. 400,-
masáž šíje 20 min. 200,-
masáž zad + šíje (chodidla)
masáž horních končetin
60 min.
40 min.
500,-
400,-

masáž dolních končetin (chodidla, přední a zadní část nohou, hýždě)

75 min. 500,-
masáž celého těla 120 – 135 min. 1000,-

Sportovní masáže
   
masáž hýždí Individuální přizpůsobení dle potřeb zákazníka Cena se odvíjí od Hodinové masáže dle vlastního výběru za 500,-
masáž nohou zezadu
masáž nohou zepředu
masáž chodidel
masáž ramen
masáž rukou
masáž zad
masáž šíje

Mechanický účinek masáže spočívá v tom, že podporujeme návrat odkysličené krve zpět směrem k srdci. To znamená, že se krev, která odevzdala cenné živiny do periferních míst našeho těla, pomocí masáže rychleji vrací k srdci, kde se opět okysličuje a nabírá látky potřebné pro výživu celého organismu. Urychlujeme tak celkovou regeneraci organismu.

Druhý účinek masáže je biochemický. Při dobře prováděné masáži dochází ke změnám i na povrchu kůže. Masáž aktivuje chemické látky (acetylcholin a histamin) našemu tělu vlastní, které jsou v nižší koncentraci. Tyto látky způsobí roztažení povrchových vlásečnic, které jsou uloženy pod kůží a ty se pak naplní krví a dochází ke zčervenání kůže. Reflexně působíme na vnitřní orgány díky tlaku na reflexní body, které jsou po celém těle. Vhodně zvolenými masážními hmaty a prostředky dosahujeme odezvy nejen v místě působení, ale i v místech vzdálených a následně tak i v celém organismu. Z tohoto pohledu tak můžeme hovořit o účincích místních, vzdálených a celkových.

Masáž urychluje odstraňování povrchové zrohovatělé vrstvy pokožky, dochází ke zvýšené sekreci potních a mazových žláz. Podporuje návrat žilní krve do srdce a urychluje vyprazdňování lymfatických cév. Rozšířením kapilár se zvyšuje prokrvení, přísun kyslíku a urychluje se tak látková výměna. Snižuje se svalové napětí. Působením na nervová zakončení na povrchu těla vyvoláváme odezvu na vzdálených místech. Jedná se o reflexní účinky masáže, které se projevují změnou prokrvení a zlepšením činnosti hluboko uložených orgánů.

  • Podpora regenerace svalstva a tkání.
  • Zmírnění bolesti pohybového aparátu a zlepšení výkonnosti.
  • Zvýšení prokrvení kůže a odstranění odumřelých částí.
  • Podpora lymfatického a cévního systému v odplavování toxinů.
  • Zbavení pocitu ztuhlosti.
  • Ideální doplněk k pravidelnému tělesnému cvičení a fyzické aktivitě.

KONTAKTUJTE NÁS:

Pokud chcete odpověď na zaslanou zprávu, prosím vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo kontaktní telefon. Po vyřízení zprávy bude Váš kontakt smazán.

Přihlášení k odběru novinek

Nyní se můžete přihlásit k odběru novinek na našich stránkách. Jednou týdně vám zašleme do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Aktuální informace pro vás.

Odesláním dávám souhlas ke zpracování osobních údajů pro účely zasílání novinek na e-mail.