Aktuality

Aquapark Ústí nad Orlicí ukončuje sezónu

Vážení návštěvníci, vzhledem k nepříznivé předpovědi počasí jsme nuceni provoz Aquaparku Ústí nad Orlicí předčasně ukončit. I přes nevypočitatelné počasí se nám podařilo v létě uskutečnit zajímavé akce, které zpestřily slunečné dny v zrekonstruovaném Aquaparku. V červenci si mohli návštěvníci užít odpoledne plné zábavy

Číst dál >>

AKCE pro návštěvníky Aquaparku v Ústí nad Orlicí

Všichni návštěvníci Aquaparku v Ústí nad Orlicí mají Hřiště pro všechny ZDARMA a slevu 50% na vstup na Minigolf. Z důvodu zajištění obsluhy na sportovištích je nutné vždy nahlásit rezervaci.  Rezervace ve všední den je možná v provozní době od 8:00 do 15:00 hod.

Číst dál >>

Loučení s létem v Aquaparku Ústí nad Orlicí

Zveme návštěvníky na Loučení s létem v Aquaparku Ústí nad Orlicí, které bude probíhat za příznivého počasí (odpolední teploty přesahující 22°C) v týdnu od 2. – 8. 9. 2019. Vstupné v tomto týdnu bude za ceny vedlejší sezóny. Aquapark bude otevřen

Číst dál >>

KONTAKTUJTE NÁS:

Pokud chcete odpověď na zaslanou zprávu, prosím vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo kontaktní telefon. Po vyřízení zprávy bude Váš kontakt smazán.

Přihlášení k odběru novinek

Nyní se můžete přihlásit k odběru novinek na našich stránkách. Jednou týdně vám zašleme do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Aktuální informace pro vás.

Odesláním dávám souhlas ke zpracování osobních údajů pro účely zasílání novinek na e-mail.