Aktuální teplota
Kontakt

+420 465 524 254

Aktuality

Karta Multisport

Víte, že i my jsme jedním z partnerů Multisport? Pokud tedy vlastníte Multisportku, můžete ji využít i na našich sportovištích V Krytém plaveckém bazénu ji lze uplatnit na skupinové lekce ve Sportovním Centru RIO a na klasické 90 minutové plavání.

Číst dál >>

Uzavření Aquaparku

Vážení návštěvníci, v neděli 4. 9. 2022 bude poslední den, kdy budete moci navštívit Aquapark. Poté už zůstanou jeho brány uzavřené. Děkujeme všem, kteří v této sezónně Aquapark navštívili a věříme, že jste si návštěvu užili.Budeme se na vás těšit

Číst dál >>

AQUAPARK UZAVŘEN 23. 8. 2022

Milí návštěvníci, ani dnes 23. 8. se počasí neumoudřilo a zůstanou brány Aquaparku z důvodu nepřízně počasí zavřené. Věříme, že zítra už nám bude počasí více přát.

Číst dál >>

AQUAPARK UZAVŘEN 22. 8.

Milí návštěvníci, dnes 22. 8. zůstanou brány Aquaparku z důvodu nepřízně počasí zavřené. Věříme, že zítra už nám bude počasí přát, a tak se na vás těšíme opět v sobotu!

Číst dál >>

KONTAKTUJTE NÁS:

Pokud chcete odpověď na zaslanou zprávu, prosím vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo kontaktní telefon. Po vyřízení zprávy bude Váš kontakt smazán.

Přihlášení k odběru novinek

Nyní se můžete přihlásit k odběru novinek na našich stránkách. Jednou týdně vám zašleme do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Aktuální informace pro vás.

Odesláním dávám souhlas ke zpracování osobních údajů pro účely zasílání novinek na e-mail.