Kontakt

+420 465 524 254

Výsledky závodu na tobogánu v Aquaparku Ústí nad Orlicí

Share on facebook
Sdílet na facebooku

V sobotu 1. 8. 2020 se konal v Aquaparku Ústí nad Orlicí první ročník závodu na modrém tobogánu s názvem Tobogan Race s 211. Hlavním partnerem akce byla Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky.

Každý startující obdržel drobný dárek od hlavního partnera i pořadatele. V průběhu akce mohli zájemci využít služeb výživového poradce ve stánku Zdravotní pojišťovny 211.

Celkem se závodu zúčastnilo 84 účastníků. Absolutní vítězem se stala závodnice se startovním číslem 15 v kategorii 3, která zdolala závodní trať modrého tobogánu v čase 00:00:19,18.

Děkujeme všem závodníkům za účast a těšíme se na další ročník závodu.

UPOZORNĚNÍ PRO ZÁVODNÍKY

Nevyzvednutá cena za 3. místo v kategorii 1 pro závodníka se startovním číslem 67 bude k vyzvednutí do 8. 8. 2020 na pokladně Aquaparku Ústí nad Orlicí.

KONTAKTUJTE NÁS:

Pokud chcete odpověď na zaslanou zprávu, prosím vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo kontaktní telefon. Po vyřízení zprávy bude Váš kontakt smazán.

Přihlášení k odběru novinek

Nyní se můžete přihlásit k odběru novinek na našich stránkách. Jednou týdně vám zašleme do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Aktuální informace pro vás.

Odesláním dávám souhlas ke zpracování osobních údajů pro účely zasílání novinek na e-mail.