Kontakt

+420 465 524 254

Modernizace webů k 20 letům firmy je dokončena

Sdílet na facebooku

Městská společnost TEPVOS spustila v pondělí 2. 3. 2020 webové stránky tepvos.cz. Proběhla modernizace pro používání na mobilních zařízeních, změna vzhledu a aktualizace informací o službách, které TEPVOS poskytuje. Změna navazovala na převod šablony u webu bazenusti.cz, ke které došlo 2. 2. 2020. Web pravidelně navštěvuje přibližně 60 000 uživatelů ročně a polovina využívá mobilní zařízení. Nový vzhled webu umožňuje přehledné seřazení všech středisek, které provozuje úsek Rekreační služby městské společnosti TEPVOS.

Věříme, že změny obou webů budou pro návštěvníky a uživatele příjemným rozšířením služeb a zjednoduší vyhledávání potřebných informací. Rok 2020 je pro městskou společnost TEPVOS výročním rokem, protože si připomíná založení firmy 27. 12. 2000. V průběhu celého roku se mohou návštěvníci těšit na akce a slevy související s výročím.

Markéta Vojvodíková

marketing a obchod

TEPVOS, spol. s r. o.

KONTAKTUJTE NÁS:

Pokud chcete odpověď na zaslanou zprávu, prosím vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo kontaktní telefon. Po vyřízení zprávy bude Váš kontakt smazán.

Přihlášení k odběru novinek

Nyní se můžete přihlásit k odběru novinek na našich stránkách. Jednou týdně vám zašleme do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Aktuální informace pro vás.

Odesláním dávám souhlas ke zpracování osobních údajů pro účely zasílání novinek na e-mail.