Kontakt

+420 465 524 254

Zveme na závěrečná utkání 4. ročníku turnaje TEPVOS CUP

Sdílet na facebooku

Od listopadu 2019 probíhá na Zimním stadionu v Ústí nad Orlicí 4. ročník amatérského hokejového turnaje v bezkontaktním minihokeji s názvem TEPVOS CUP.

I přes celkem teplé počasí a několik odložených zápasů (chřipková epidemie, jarní prázdniny) se turnaj zatím daří odehrát podle našich termínových představ, čímž  je myšleno dohrání nejpozději do příštího víkendu (7. 3. – 8. 3. 2020). Tím pádem nám zbývají odehrát dvě celá kola a tři dohrávky (myšleno k dnešnímu dni), což je konkrétně 9 zápasů.

V boji o celkové vítězství jsou ve hře stále 3 družstva (Skala Team ÚO, Ostrov a HC Adba České Libchavy). Právě souboj mezi družstvy Ostrov a Skala Team ÚO, který bude odehrán již tuto neděli 1. 3. 2020 od 18:30 hodin, slibuje zajímavou a dramatickou podívanou. Přijďte se podívat…

Aktuální výsledky a nadcházející termíny zápasů naleznete ZDE.

KONTAKTUJTE NÁS:

Pokud chcete odpověď na zaslanou zprávu, prosím vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo kontaktní telefon. Po vyřízení zprávy bude Váš kontakt smazán.

Přihlášení k odběru novinek

Nyní se můžete přihlásit k odběru novinek na našich stránkách. Jednou týdně vám zašleme do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Aktuální informace pro vás.

Odesláním dávám souhlas ke zpracování osobních údajů pro účely zasílání novinek na e-mail.