Kontakt

+420 465 524 254

Zimní stadion má nový povrch pro in-line

Sdílet na facebooku

Městská společnost TEPVOS, respektive její úsek Rekreační služby, obměnila začátkem měsíce července, po 18 letech provozu, umělou plochu pro letní provoz našeho Zimního stadionu. Pro účely in-line bruslení jsme zvolili dlaždice Stilma In-Line, které jsou prověřeny dlouholetými instalacemi nejen v Čechách, ale i v zahraničí. Dlaždice jsou odolné vůči námaze, otěru, či nárazu, odolávají vlhkosti i běžným chemikáliím. Výrobcem a dodavatelem je firma Stilmat s. r. o. ze Žamberka. Výměna plochy trvala jen dva dny. Nejprve byla provedena demontáž původní plochy, následně byla řádně očištěna podkladová betonová plocha. Nakonec dodavatel položil novou plochu a na krajích a v rozích ji ořezal podle rozměrů hřiště Zimního stadionu. Zvolený povrch byl použit také v několika mezinárodních soutěžích MS v inline hokeji 2003, 2005, 2009, 2010, 2011, 2015, 2016 a WORLD GAMES 2013 v Cali, Kolumbie a WORLD GAMES 2017 ve Wroclavi, Polsko nebo hokejbalové MS 2015 ve Švýcarském Zugu a MS 2017 v Pardubicích. 
Věříme, že naši návštěvníci a příznivci in-line sportu ocení změnu povrchu a při bruslení budou mít pocit jako účastníci mezinárodních mistrovství. Přijďte vyzkoušet novou in-line plochu!

TEPVOS – úsek Rekreační služby

KONTAKTUJTE NÁS:

Pokud chcete odpověď na zaslanou zprávu, prosím vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo kontaktní telefon. Po vyřízení zprávy bude Váš kontakt smazán.

Přihlášení k odběru novinek

Nyní se můžete přihlásit k odběru novinek na našich stránkách. Jednou týdně vám zašleme do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Aktuální informace pro vás.

Odesláním dávám souhlas ke zpracování osobních údajů pro účely zasílání novinek na e-mail.