Kontakt

+420 465 524 254

Žabka Katka ocenila poslední plaváčky

Sdílet na facebooku

Krytý plavecký bazén v Ústí nad Orlicí hostil 10. ročník soutěže „Vodní hrátky žabky Katky“ pro mateřské školy, kterou pořádala Plavecká škola Chobotnice městské společnosti TEPVOS. Do soutěže se zapojily čtyři mateřské školy: MŠ LENTILKA, MŠ NA VÝSLUNÍ, MŠ JEHNĚDÍ, MŠ KLUBÍČKO. Soutěžilo 30 dětí, které byly rozděleny do 5 závodních týmů.

Družstvo s šesti soutěžícími mělo za úkol absolvovat šest stanovišť, kde byly pohádkové postavičky a vždy se plnil úkol ve vodě. Děti spolupracovaly jako jeden tým a do výsledků se jim započítal čas, za který se všechny vystřídaly na stanovišti. Na prvním místě se umístila MŠ JEHNĚDÍ. Vítězné družstvo si odneslo pohár a dort s obrázkem žabky. Všechny děti si odnesly medaile a ceny partnera soutěže České průmyslové zdravotní pojišťovny. Záštitu nad soutěží poskytla Ing. Květa Matušovská, poslankyně PS ČR, kterou zastoupila paní Lidmila Kružíková. Pohár předal Ing. Václav Knejp, jednatel městské společnosti TEPVOS. Dort vítězům předal RSDr. Jaroslav Fišer, zastupitel města Ústí nad Orlicí a Pardubického kraje. Věcné ceny předal Bc. Martin Šuranyi zástupce partnera ČPZP.

Děkujeme všem plaváčkům za jejich výkony, radost a nadšení soutěžit. Děkujeme mateřským školám za účast a trpělivost. Také partnerům a podporovatelům soutěže v Ústí nad Orlicí. Desátým ročníkem je soutěž ukončena, protože se s každým ročníkem se snižoval zájem a účast.

KONTAKTUJTE NÁS:

Pokud chcete odpověď na zaslanou zprávu, prosím vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo kontaktní telefon. Po vyřízení zprávy bude Váš kontakt smazán.

Přihlášení k odběru novinek

Nyní se můžete přihlásit k odběru novinek na našich stránkách. Jednou týdně vám zašleme do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Aktuální informace pro vás.

Odesláním dávám souhlas ke zpracování osobních údajů pro účely zasílání novinek na e-mail.