Kontakt

+420 465 524 254

Vyjádření k současným opatřením

Sdílet na facebooku

Vážení návštěvníci,

podmínky za kterých mohou být v provozu bazény a obdobná zařízení stanovila vláda svým nařízením. Bohužel odpovědnost za jejich dodržování přenesla na nás jako provozovatele, a to pod hrozbou vysoké finanční sankce. Ani nás netěší omezovat své návštěvníky a vyžadovat po nich opatření, jejichž logický smysl často nechápeme. Vládní nařízení hovoří jasně – bez jejich splnění nemůžeme návštěvníka vpustit do našich prostor, aniž bychom riskovali výše uvedou pokutu.

Prosíme nestěžujte už tak složitou situaci našim zaměstnancům, kteří jenom plní své povinnosti a při vstupu se prokažte požadovanými doklady. Všechny podmínky a postupy jsme konzultovali s KHS.

Rádi Vás přivítáme v našich zařízeních i za těchto složitých podmínek a všichni společně budeme věřit, že omezující opatření brzy skončí.

Vedení městské společnosti TEPVOS

Upřesnění pojmů a podmínek:

📍musí se prokázat potvrzením, že v posledních 180 dnech prodělal covid-19 a ukončenou izolaci

📍má 22 dní od uplynutí očkování první dávkou nebo ukončené očkování

📍předložení negativní výsledek RT-PCR testu, který není starší než 7 dnů

📍negativní výsledek antigenního testu, který nesmí být starší než 72 hodin

📍prokázání se negativním antigenním testem určeným pro sebetestování v zaměstnání, který nesmí být starší než 72 hodin – dokládá se potvrzením zaměstnavatele nebo čestným prohlášením

📍v případě testování dětí může zákonný zástupce doložit, že dítě bylo negativně testováno ve škole – dokládá se čestným prohlášením

📍případně lze využít vlastní test k samotestování na místě

📍podmínku testování nemusí splňovat děti do 6 let

📍splňuje alespoň jednu z výše uvedených podmínek a nemá žádné příznaky onemocnění

📍testy na protilátky se neuznávají

KONTAKTUJTE NÁS:

Pokud chcete odpověď na zaslanou zprávu, prosím vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo kontaktní telefon. Po vyřízení zprávy bude Váš kontakt smazán.

Přihlášení k odběru novinek

Nyní se můžete přihlásit k odběru novinek na našich stránkách. Jednou týdně vám zašleme do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Aktuální informace pro vás.

Odesláním dávám souhlas ke zpracování osobních údajů pro účely zasílání novinek na e-mail.