Kontakt

+420 465 524 254

Upozornění pro majitele dárkových poukazů

Sdílet na facebooku

Upozorňujeme všechny majitele dárkových poukazů, aby si zkontrolovali platnost svých zakoupených poukazů a nezapomněli je včas uplatnit. Platnost dárkových poukazů pro rekreační služby je 6 měsíců od data vystavení, které naleznete na zadní straně poukazu.

 

 

 

 

 

U dárkových poukazů na thajské masáže je datum platnosti 6 měsíců od data vystavení, které naleznete na zadní straně poukazu. Platnost dárkových poukazů na thajské masáže, vydaných od 1. 4. do 30. 6. 2019, byla prodloužena do 31. 12. 2019. Rezervujte si svou thajskou masáž na tel.: 774 673 365, 465 524 254 nebo na pokladně Sauny a Krytého plaveckého bazénu v Ústí nad Orlicí. Bližší informace o thajských masážích a vypsaných termínech naleznete ZDE.

 

 

 

 

 

Uplatňování dárkových poukazů je vázáno všeobecnými obchodními podmínkami. Platnost dárkového poukazu nelze prodlužovat. Pokud během platnosti  dárkového poukazu nebude využita jeho hodnota, poukaz propadá bez náhrady.

 

KONTAKTUJTE NÁS:

Pokud chcete odpověď na zaslanou zprávu, prosím vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo kontaktní telefon. Po vyřízení zprávy bude Váš kontakt smazán.

Přihlášení k odběru novinek

Nyní se můžete přihlásit k odběru novinek na našich stránkách. Jednou týdně vám zašleme do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Aktuální informace pro vás.

Odesláním dávám souhlas ke zpracování osobních údajů pro účely zasílání novinek na e-mail.