Thajské masáže v provozu

S radostí oznamujeme všem příznivcům thajských masáží, že vzhledem k uvolňování karanténních opatření můžeme obnovit provoz. Vypsané termíny naleznou zákazníci ZDE.

Zákazníci se mohou objednávat na thajskou masáž:

  • ve všední dny od 7:00 do 14:00 hod. na tel.: 465 524 254
  • o víkendu od 9:00 do 19:00 hod. na tel.: 774 673 365

Dříve objednaní zákazníci, kterým byl termín z důvodu vyhlášení nouzového stavu zrušen, budou kontaktováni a objednáni přednostně obsluhou Sauny.

Z důvodu zajištění zvýšeného hygienického standardu bude po každém zákazníkovi probíhat dezinfekce lůžka. Masérky budou mít při masáži respirátor. Zákazníkům doporučujeme přinést si vlastní ručník (ručníky i prostěradla budou k dispozici i na místě).

Prosíme zákazníky, kteří se dostaví na masáž, aby dodržovali níže uvedená preventivní opatření:

  • dostavili se na masáž nejvýše 10 min. předem, aby nedocházelo ke zbytečnému shlukování osob ve společných prostorách Sauny
  • při vstupu do Sauny využili dezinfekci rukou, která bude pro zákazníky zdarma k dispozici
  • upřednostnili bezkontaktní platby.

 

Prodlužujeme platnost zakoupených dárkových poukazů. Dárkové poukazy na thajské masáže, které byly zakoupené v časovém rozmezí od 1. 9. 2019 do 12. 3. 2020, bude možné uplatnit nejpozději do 31. 12. 2020. Upozorňujeme zákazníky, aby nenechávali čerpání dárkových poukazů na poslední chvíli a zarezervovali si včas vhodný termín.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

KONTAKTUJTE NÁS:

Pokud chcete odpověď na zaslanou zprávu, prosím vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo kontaktní telefon. Po vyřízení zprávy bude Váš kontakt smazán.

Přihlášení k odběru novinek

Nyní se můžete přihlásit k odběru novinek na našich stránkách. Jednou týdně vám zašleme do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Aktuální informace pro vás.

Odesláním dávám souhlas ke zpracování osobních údajů pro účely zasílání novinek na e-mail.