Kontakt

+420 465 524 254

Sportovní centrum RIO prozatím uzavřeno

Sdílet na facebooku

Ve spojitosti s uvolňováním vydaných opatření proti šíření epidemie koronaviru bychom chtěli informovat návštěvníky o možnostech provozu Sportovního centra RIO.

Aktuálně platná protiepidemiologická opatření nařízená vládou ČR nám neumožňují plnohodnotně zajistit provoz Sportovního centra RIO a proto zůstane prozatím uzavřené. Provozní a prostorové uspořádání, které by bylo nutné realizovat z důvodu dodržení nařízených odstupových vzdáleností, by vedlo k radikálnímu snížení počtu účastníků cvičení a k velmi obtížnému vedení kurzu ze strany instruktora. Dalším limitujícím faktorem je provázanost centra s provozem Krytého plaveckého bazénu (požadavek samostatného vstupu, odbavovací a rezervační systém  atd.)

V tuto chvíli tedy zůstává Sportovní centrum RIO uzavřeno, stále však sledujeme vývoj vládních opatření a zhodnocujeme možnosti tak, aby mohlo dojít k obnovení provozu co nejdříve.

Sledujte prosím web bazenusti.cz a tepvos.cz, kde budeme o případném otevření Sportovního centra RIO neprodleně informovat.

Děkujeme za pochopení.

KONTAKTUJTE NÁS:

Pokud chcete odpověď na zaslanou zprávu, prosím vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo kontaktní telefon. Po vyřízení zprávy bude Váš kontakt smazán.

Přihlášení k odběru novinek

Nyní se můžete přihlásit k odběru novinek na našich stránkách. Jednou týdně vám zašleme do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Aktuální informace pro vás.

Odesláním dávám souhlas ke zpracování osobních údajů pro účely zasílání novinek na e-mail.