Kontakt

+420 465 524 254

Slavnostní vyhlášení výsledků turnaje TEPVOS CUP

Sdílet na facebooku

Slavnostní vyhlášení výsledků a předávání ocenění nejlepším týmům a jednotlivcům proběhlo v úterý 19. 3. 2019 od 17 hod. v prostorách městské společnosti TEPVOS. Vyhlašování a předávání cen se ujali jednatel společnosti TEPVOS Ing. Václav Knejp a ředitel turnaje Lukáš Procházka.

Družstva, která se umístila v celkovém pořadí na prvním, druhém a třetím místě získala pohár. Každý tým obdržel diplom, věcné ceny a vstupenky do Krytého plaveckého bazénu a Aquaparku. Zvlášť bylo vyhlášeno první, druhé a třetí místo v kategoriích nejlepší střelec, nejlepší brankář a kanadské bodování. Překvapením bylo vyhlášení ceny Fair Play, kterou získalo družstvo Ostrova s 19 trestnými minutami. Rozhodčí pan Libor Slavík ocenil hráče pana Jaroslava Horáka za férovou hru. Vedení turnaje si váží férového jednání a děkovalo za hráčskou spolupráci.

Všichni zúčastnění projevili spokojenost s organizací turnaje a zájem pokračovat v dalším ročníku. Děkujeme hráčům za jejich sportovní nasazení a nadšení pro hokej. Také všem rozhodčím, časoměřičům a všem fanouškům našeho malého ousteckého turnaje. Věříme, že se potkáme v příští zimní sezóně.

Vedení městské společnosti TEPVOS

VIDEOREPORTÁŽ FINÁLOVÉHO ZÁPASU

NEJLEPŠÍ STŘELEC 1.místo Nastoupil Jan (Ostrov) [su_slider source=“media: 20657,20656,20655,20654,20653″ target=“blank“ width=“400″ height=“300″ responsive=“no“ title=“no“ centered=“no“]
  2.místo Pachl Tomáš (Ostrov)
  3.místo Babák David (Betonárka Javůrek Libchavy)
NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ 1.místo Šolc Ondřej (Ostrov)
  2.místo Pirkl Michal (Skala team Ústí nad Orlicí)
  3.místo Štěrba Jiří (TJ Sokol Libchavy)
KANADSKÉ BODOVÁNÍ 1.místo Nastoupil Jan (Ostrov)
  2.místo Babák David (Betonárka Javůrek Libchavy)
  3.místo Pachl Tomáš (Ostrov) [su_slider source=“media: 20686,20685,20684,20683,20682″ target=“blank“ width=“400″ height=“300″ responsive=“no“ title=“no“ centered=“no“]
CELKOVÉ UMÍSTĚNÍ 1.místo Ostrov
  2.místo Skala Team Ústí nad Orlicí
  3.místo Betonárka Javůrek Libchavy
  4.místo TJ Sokol Libchavy
  5.místo Sport Bárt Popráč Ústí nad Orlicí
  6.místo Vršovci Vraclav
CENA FAIR PLAY   Ostrov
      ZDROJ

[su_button url=“https://bazenusti.cz/cs/zimni-stadion/tepvos-cup/“ target=“blank“ background=“#70d919″ color=“#ffffff“ icon_color=“#c21cb7″]DETAILNÍ VÝSLEDKY TURNAJE TEPVOS CUP[/su_button]

KONTAKTUJTE NÁS:

Pokud chcete odpověď na zaslanou zprávu, prosím vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo kontaktní telefon. Po vyřízení zprávy bude Váš kontakt smazán.

Přihlášení k odběru novinek

Nyní se můžete přihlásit k odběru novinek na našich stránkách. Jednou týdně vám zašleme do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Aktuální informace pro vás.

Odesláním dávám souhlas ke zpracování osobních údajů pro účely zasílání novinek na e-mail.