Kontakt

+420 465 524 254

Provoz rekreačních zařízení bez omezení

Sdílet na facebooku

Vážení návštěvníci,

na základě nařízení vlády ze dne 10. 3. 2020 se ruší v Krytém plaveckém bazénu Ústí nad Orlicí povinná školní výuka plavání, která probíhá v dopoledních hodinách. Toto nařízení se nevztahuje na omezení provozu bazénu pro veřejnost.

Krytý plavecký bazén Ústí nad Orlicí zůstává otevřený. V důsledku zrušení plavecké výuky pro školy bude rozšířena provozní doba pro veřejnost. Beze změn probíhají kurzy plavání kojenců a batolat, kurzy rodičů s dětmi a plavecké kurzy Delfín.

Provoz Sauny Ústí nad Orlicí pokračuje bez omezení. Platí standardní provozní doba.

Změny a omezení platí až do odvolání. Situaci nepřetržitě monitorujeme a konzultujeme s epidemiologií a hygienou v Ústí nad Orlicí. Sledujte prosím naše webové stránky www.bazenusti.cz a FB, kde budeme o veškerých změnách neprodleně informovat.

Městská společnost TEPVOS

Další informace vedení Města Ústí nad Orlicí

Mimořádné opatření uzavření škol

Mimořádné opatření zákaz pořádání akcí nad 100 lidí

KONTAKTUJTE NÁS:

Pokud chcete odpověď na zaslanou zprávu, prosím vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo kontaktní telefon. Po vyřízení zprávy bude Váš kontakt smazán.

Přihlášení k odběru novinek

Nyní se můžete přihlásit k odběru novinek na našich stránkách. Jednou týdně vám zašleme do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Aktuální informace pro vás.

Odesláním dávám souhlas ke zpracování osobních údajů pro účely zasílání novinek na e-mail.