Kontakt

+420 465 524 254

Prodloužení platnosti nevyčerpaných dárkových poukazů

Sdílet na facebooku

Vážení návštěvníci, vzhledem k vysokému počtu nevyčerpaných dárkových poukazů, jsme se rozhodli prodloužit jejich platnost. Prodloužení platnosti se týká dárkových poukazů pro rekreační služby, jejichž platnost skončila 30. 6. 2019 a dárkových poukazů na thajské masáže, platnými 6 měsíců od data vystavení.

Platnost těchto nevyčerpaných dárkových poukazů bude mimořádně prodloužena do 31. 10. 2019. Z účetních i legislativních důvodů nelze platnost dárkových poukazů více prodlužovat. Upozorňujeme tedy, že se jedná o konečný termín, po kterém se stanou poukazy neplatnými a jejich hodnota propadne.

Dárkové poukazy pro rekreační služby slouží k úhradě služeb na sportovištích úseku Rekreační služby (Krytý plavecký bazén, Aquapark, Zimní stadion, Sauna a Skatepark), včetně doprovodných služeb zajišťovaných městskou společností TEPVOS. Dárkový poukaz lze také použít k nabití elektronické peněženky Městská karta. 

Dárkový poukaz na thajské masáže slouží k přímé úhradě vybrané thajské masáže, které poskytujeme v Sauně Ústí nad Orlicí. 

Bližší informace o dárkových poukazech naleznete ZDE.

 

KONTAKTUJTE NÁS:

Pokud chcete odpověď na zaslanou zprávu, prosím vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo kontaktní telefon. Po vyřízení zprávy bude Váš kontakt smazán.

Přihlášení k odběru novinek

Nyní se můžete přihlásit k odběru novinek na našich stránkách. Jednou týdně vám zašleme do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Aktuální informace pro vás.

Odesláním dávám souhlas ke zpracování osobních údajů pro účely zasílání novinek na e-mail.