Kontakt

+420 465 524 254

Přípravy Aquaparku Ústí nad Orlicí na letní sezónu vrcholí

Share on facebook
Sdílet na facebooku

Přestože počasí uplynulých dní moc neodpovídá blížící se letní sezóně, pracovníci Aquaparku rozhodně nezahálejí a provádějí dokončovací práce v rozsáhlém areálu koupaliště, které již brzy přivítá první letošní návštěvníky.

Ačkoli bude z důvodu současné mimořádné situace výrazně omezen nařízeními vlády ČR provoz i maximální kapacita návštěvnosti, sezónu bychom rádi zahájili hned, jakmile to počasí umožní.

Plánovaný termín otevření Letního Aquaparku Ústí nad Orlicí je s ohledem na vydaná opatření a v závislosti na počasí 11. 6. 2020.

Za současných opatření, platných od 8. 6. 2020, budou níže uvedená omezení provozu:

  • v zařízení se nachází ve stejný čas nejvýše 500 osob,
  • z důvodu omezení návštěvnosti není možné po uhrazení celodenního vstupu odcházet z areálu Aquaparku a následně se znovu vracet,
  • s výjimkou tobogánu a skluzavek jsou všechny vodní atrakce v bazénu, vodní fotbal i skákací hrad, mimo provoz.

Doporučujeme, aby se zákazníci informovali včas o aktuální návštěvnosti v areálu na tel.: 734 172 397.

Provoz stánků s občerstvením, včetně nutných opatření a podmínek provozu, bude před otevřením Aquaparku upřesněn.

Návštěvníci se stejně jako v loňském roce mohou těšit v případě tropických dní na noční koupání v barevně podsvícených bazénech.

Připomínáme, že v areálu Aquaparku Ústí nad Orlicí došlo k omezení kouření. Předem děkujeme za respektování tohoto opatření. Vyhrazená místa ke kouření, kde kuřáci naleznou menší posezení a nové popelníky, jsou zobrazena v orientačním plánu areálu Aquaparku.

Srdečně zveme všechny na koupání a těšíme se na léto 2020.

KONTAKTUJTE NÁS:

Pokud chcete odpověď na zaslanou zprávu, prosím vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo kontaktní telefon. Po vyřízení zprávy bude Váš kontakt smazán.

Přihlášení k odběru novinek

Nyní se můžete přihlásit k odběru novinek na našich stránkách. Jednou týdně vám zašleme do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Aktuální informace pro vás.

Odesláním dávám souhlas ke zpracování osobních údajů pro účely zasílání novinek na e-mail.