Kontakt

+420 465 524 254

Parní kabiny v provozu

Sdílet na facebooku

Upozorňujeme návštěvníky Krytého plaveckého bazénu Ústí nad Orlicí, že od 6. 3. 2020 jsou parní kabiny v provozu. Sleva 10% na vstup do Krytého plaveckého bazénu a pohybové aktivity je od tohoto dne ukončena. Relaxační centrum je zpoplatněno 1 Kč / 1 min.

VYJÁDŘENÍ K ZÁVADĚ V PARNÍCH KABINÁCH

Vážení návštěvníci, parní kabiny byly mimo provoz z důvodu opakovaného poškozování teplotních čidel, umístěných v parních kabinách. Čidla poškozují svojí nezodpovědností sami návštěvníci tím, že se je snaží ochladit přikládáním mokrého toaletního papíru. Svým jednáním tak způsobují poškození teplotního čidla a následnou odstávku parních kabin do doby, než se podaří zajistit čidlo nové. Pořizovací cena jednoho čidla je 6 000 Kč. Pokud uvidíte, že někdo takto činí, upozorněte ho prosím na možné důsledky. Zachováte tím parní kabiny v chodu pro jejich další používaní…

Teplota v parních kabinách je nastavena na maximální hodnotu, kterou je možné nastavit. Prosím nepleťte si parní kabinu s finskou saunou. Děkujeme za pochopení.

KONTAKTUJTE NÁS:

Pokud chcete odpověď na zaslanou zprávu, prosím vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo kontaktní telefon. Po vyřízení zprávy bude Váš kontakt smazán.

Přihlášení k odběru novinek

Nyní se můžete přihlásit k odběru novinek na našich stránkách. Jednou týdně vám zašleme do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Aktuální informace pro vás.

Odesláním dávám souhlas ke zpracování osobních údajů pro účely zasílání novinek na e-mail.