Kontakt

+420 465 524 254

Parní kabiny mimo provoz

Sdílet na facebooku

Upozorňujeme návštěvníky Krytého plaveckého bazénu Ústí nad Orlicí, že od 21. 2. 2020 jsou parní kabiny z technických důvodů až do odvolání mimo provoz. Pro návštěvníky je k dispozici parní kabina s esencí v relaxačním centru v suterénu, které bude v době odstávky parních kabin v rámci kompenzace zdarma.

VYJÁDŘENÍ K ZÁVADĚ V PARNÍCH KABINÁCH

Vážení návštěvníci, parní kabiny jsou mimo provoz z důvodu opakovaného poškozování teplotních čidel, umístěných v parních kabinách. Čidla poškozují svojí nezodpovědností sami návštěvníci tím, že se je snaží ochladit přikládáním mokrého toaletního papíru. Svým jednáním tak způsobují poškození teplotního čidla a následnou odstávku parních kabin do doby, než se podaří zajistit čidlo nové. Pořizovací cena jednoho čidla je 6 000 Kč. Pokud uvidíte, že někdo takto činí, upozorněte ho prosím na možné důsledky. Zachováte tím parní kabiny v chodu pro jejich další používaní…

Teplota v parních kabinách je nastavena na maximální hodnotu, kterou je možné nastavit. Prosím nepleťte si parní kabinu s finskou saunou. Děkujeme za pochopení.

KONTAKTUJTE NÁS:

Pokud chcete odpověď na zaslanou zprávu, prosím vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo kontaktní telefon. Po vyřízení zprávy bude Váš kontakt smazán.

Přihlášení k odběru novinek

Nyní se můžete přihlásit k odběru novinek na našich stránkách. Jednou týdně vám zašleme do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Aktuální informace pro vás.

Odesláním dávám souhlas ke zpracování osobních údajů pro účely zasílání novinek na e-mail.