Kontakt

+420 465 524 254

Omezení služeb poskytovaných společností TEPVOS – aktualizováno

Sdílet na facebooku

V souvislosti s opatřeními vlády České republiky dochází k omezení některých poskytovaných služeb městskou společností TEPVOS a k zavedení následujících preventivních opatření v zájmu ochrany zdraví našich zaměstnanců a zákazníků. 

Zákaznické centrum TEPVOS

Všechny přepážky budou návštěvníkům centra k dispozici od pondělí 27. 4. 2020 v běžné otevírací době uvedené na www.tepvos.cz. K ochraně zaměstnanců i návštěvníků byly přepážky vybaveny ochranným plexisklem a u vchodu do Zákaznického centra je návštěvníkům k dispozici dávkovač dezinfekce. Prosíme o dodržování následujících bezpečnostních opatření: všichni návštěvníci jsou povinní použít při vstupu obličejovou roušku zakrývající nos i ústa a dodržovat mezi sebou minimálně dvoumetrové rozestupy. K přepážce smí přistupovat vždy jen jedna osoba. V provozní době je možné vyzvednout balíky z PPL a Zásilkovna.czUpřednostňujeme bezhotovostní platby. Individuální schůzky sjednávejte na pokladna@tepvos.cz nebo na tel.: 465 519 844, 465 519 845, 465 519 849. 

Sběrný dvůr

Sběrný dvůr je otevřen od 7. 4. 2020. Prosíme dodržujte dočasná provozní omezení. Více informací ZDE. Děkujeme, že jste ohleduplní a chráníte sebe i své okolí.

Provozní vodohospodářské služby

Provozní zaměstnanci vodohospodářských služeb nebudou až do odvolání vykonávat žádné služby, kde dochází ke styku s veřejností (výměny vodoměru, odečty apod.). Řešit budou pouze havarijní situace a poruchy.

Rekreační služby

Krytý plavecký bazén, Sauna, sportovní Centrum RIO a další sportoviště jsou uzavřeny do odvolání.

Od 13. 3. 2020 až do odvolání jsou vypsané termíny na thajské masáže i již vytvořené rezervace do 30. 4. 2020 zrušeny. Počítáme se sjednáním náhradních termínů po obnovení provozu Sauny Ústí nad Orlicí. Platnost  zakoupených dárkových poukazů pro Rekreační služby i na thajské masáže bude vzhledem k přerušení provozu sportovních a rekreačních středisek prodlužována. Konkrétní informace budeme publikovat po obnovení provozu. 

Další informace o situaci budeme průběžně zveřejňovat na www.tepvos.cz a FB.

Děkujeme za pochopení a věříme, že budeme všichni vzájemně ohleduplní a dodržíme potřebná doporučení.

Městská společnost TEPVOS

KONTAKTUJTE NÁS:

Pokud chcete odpověď na zaslanou zprávu, prosím vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo kontaktní telefon. Po vyřízení zprávy bude Váš kontakt smazán.

Přihlášení k odběru novinek

Nyní se můžete přihlásit k odběru novinek na našich stránkách. Jednou týdně vám zašleme do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Aktuální informace pro vás.

Odesláním dávám souhlas ke zpracování osobních údajů pro účely zasílání novinek na e-mail.