Kontakt

+420 465 524 254

Omezení provozu Krytého plaveckého bazénu

Sdílet na facebooku

Vážení návštěvníci,

Krytý plavecký bazén Ústí nad Orlicí zůstává  i nadále otevřený. Na základě stanoviska Krajské hygienické stanice Pardubického kraje se sídlem v Pardubicích ze dne 11. března 2020 jsme ale povinni přistoupit k omezení počtu osob v Krytém plaveckém bazénu. Maximální počet návštěvníků v Krytém plaveckém bazénu je po odečtení provozního personálu 80 osob. Aktuální návštěvnost v bazénu si mohou návštěvníci zobrazit ZDE v záhlaví webu nebo se informovat na tel.: 734 353 475. Prosíme návštěvníky o pochopení a případné respektování rozhodnutí, která jsou s vyhlášením tohoto stanoviska spojena.

V důsledku zrušení plavecké výuky pro školy je rozšířena provozní doba pro veřejnost. Beze změn probíhají kurzy plavání kojenců a batolat, kurzy rodičů s dětmi a plavecké kurzy Delfín.

Provoz Sauny Ústí nad Orlicí pokračuje bez omezení. Platí standardní provozní doba.

Změny a omezení platí až do odvolání. Situaci nepřetržitě monitorujeme a konzultujeme s epidemiologií a hygienou v Ústí nad Orlicí. Sledujte prosím naše webové stránky www.bazenusti.cz a FB, kde budeme o veškerých změnách neprodleně informovat.

Městská společnost TEPVOS

 

Stanovisko Krajské hygienické stanice Pardubického kraje

Další informace vedení Města Ústí nad Orlicí

Mimořádné opatření uzavření škol

Mimořádné opatření zákaz pořádání akcí nad 100 lidí

KONTAKTUJTE NÁS:

Pokud chcete odpověď na zaslanou zprávu, prosím vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo kontaktní telefon. Po vyřízení zprávy bude Váš kontakt smazán.

Přihlášení k odběru novinek

Nyní se můžete přihlásit k odběru novinek na našich stránkách. Jednou týdně vám zašleme do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Aktuální informace pro vás.

Odesláním dávám souhlas ke zpracování osobních údajů pro účely zasílání novinek na e-mail.