Kontakt

+420 465 524 254

Pozor na neaktivní Městskou kartu

Sdílet na facebooku

Tato informace se netýká Městských karet, které byly vydány a aktivovány pouze pro vstup do Sběrného dvora.

Abychom naplnili legislativní a technické požadavky, musíme ze systému k 31. 12. 2020 vyřadit všechny Městské karty, na které nebyla po dobu 3 let od  jejich založení vložena finanční částka. Zákazníci na tuto situaci byli upozorněni v „Podmínkách využívání vstupního a odbavovacího systému Městské karty v Ústí nad Orlicí“ v bodu č. 3 je uvedeno: Platnost konta je 2 roky od posledního nabití. Pokud nebude Městská karta do 2 let nabita, dojde k jejímu zablokování. Zákazník má lhůtu ještě 1 rok na odblokování formou nabití. Po této lhůtě bude Městská karta i její konto ze systému vymazáno.

Smazání finančního zůstatku konta u neaktivních Městských karet je prováděno pravidelně vždy k 31. 12. příslušného roku.

Prosíme všechny majitele Městské karty, kteří si nejsou jisti datem posledního nabití karty, aby si tuto skutečnost ověřili na pokladně  Zákaznického centra městské společnosti TEPVOS nebo po předchozí telefonické domluvě na pokladně Krytého plaveckého bazénu (+420 465 524 254).

Platnost a zůstatek na Městské kartě lze zjistit i online ZDE, po zadání evidenčního čísla Městské karty (ve tvaru 1/123456) a hesla. 

Zablokované Městské karty lze znovu aktivovat vložením jakékoliv částky, minimálně 100 Kč.

Omlouváme se za způsobené komplikace, ale legislativním a technickým podmínkám se jako vydavatel musíme podřídit. Vážíme si toho, že využíváte naše služby a věříme, že nám i nadále zachováte přízeň. Podmínky využívání vstupního a odbavovacího systému Městské karty najdete na www.mestska-karta.cz.

Vedení městské společnosti TEPVOS.

KONTAKTUJTE NÁS:

Pokud chcete odpověď na zaslanou zprávu, prosím vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo kontaktní telefon. Po vyřízení zprávy bude Váš kontakt smazán.

Přihlášení k odběru novinek

Nyní se můžete přihlásit k odběru novinek na našich stránkách. Jednou týdně vám zašleme do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Aktuální informace pro vás.

Odesláním dávám souhlas ke zpracování osobních údajů pro účely zasílání novinek na e-mail.