Kontakt

+420 465 524 254

Modernizace webů k 20 letům firmy

Sdílet na facebooku

Po 7 letech od poslední větší úpravy webu bazenusti.cz došlo 2. 2. 2020 k odstavení a převodu na šablonu vhodnou pro mobilní zařízení. Spuštění nového modernizovaného webu proběhlo 4. 2. 2020. Web pravidelně navštěvuje přibližně 60 000 uživatelů ročně a polovina využívá mobilní zařízení. Nový vzhled webu umožňuje přehledné seřazení všech středisek, které provozuje úsek Rekreační služby městské společnosti TEPVOS.

V případě jakýchkoli potíží či dotazů, týkajících se Rekreačních služeb, mohou zákazníci nově využít interaktivní formulář Přání a připomínky, umístěný v zápatí webu bazenusti.cz

Společnost připravuje také změnu šablony pro svůj druhý web tepvos.cz. Změna bude provedena do konce února 2020. Rok 2020 je pro městskou společnost TEPVOS výročním rokem, protože si připomíná založení firmy 27. 12. 2000. V průběhu celého roku se mohou návštěvníci těšit na akce a slevy související s výročím.

Markéta Vojvodíková

marketing a obchod

TEPVOS, spol. s r. o.

KONTAKTUJTE NÁS:

Pokud chcete odpověď na zaslanou zprávu, prosím vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo kontaktní telefon. Po vyřízení zprávy bude Váš kontakt smazán.

Přihlášení k odběru novinek

Nyní se můžete přihlásit k odběru novinek na našich stránkách. Jednou týdně vám zašleme do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Aktuální informace pro vás.

Odesláním dávám souhlas ke zpracování osobních údajů pro účely zasílání novinek na e-mail.