Kontakt

+420 465 524 254

Kurzy plavání kojenců a batolat – náhradní lekce

Sdílet na facebooku

Omlouváme se všem rodičům, ale ani nám se nevyhýbá všudypřítomná nemocnost zaměstnanců a potýkáme se aktuálně s nedostatkem zdravých instruktorek pro výuku kurzů plavání kojenců a batolat. Vzhledem k tomu, že tyto kurzy mohou vést jen zkušené a odborně vyškolené instruktorky, které vlastní certifikát o absolvování akreditovaného kurzu „Instruktor pro pohybový, sociální a psychický rozvoj kojenců, batolat a dětí předškolního věku“, není možné některé lekce uskutečnit.

Vzhledem k vzniklé překážce na naší straně zajistíme za zrušené lekce náhrady.

TERMÍNY NÁHRAD

Náhrada za 21. 2. 2020 bude v pondělí 2. 3. 2020 od 8:00 hod.

Náhrada za 27. 2. 2020 bude v pondělí 9. 3. 2020 od 10:00 hod.

Konkrétní čas náhradní lekce mají rodiče uveden v rezervačním systému Auksys a v SMS notifikaci.

Prosíme ale rodiče, aby nezapomněli respektovat pravidla omluv a náhrad, která jsou stanovena v pokynech pro účast v kurzu. Tyto pokyny, které byly součástí přihlášky do kurzu, spolu s dalšími dokumenty, naleznou rodiče v případě potřeby ZDE.

Děkujeme za pochopení.

KONTAKTUJTE NÁS:

Pokud chcete odpověď na zaslanou zprávu, prosím vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo kontaktní telefon. Po vyřízení zprávy bude Váš kontakt smazán.

Přihlášení k odběru novinek

Nyní se můžete přihlásit k odběru novinek na našich stránkách. Jednou týdně vám zašleme do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Aktuální informace pro vás.

Odesláním dávám souhlas ke zpracování osobních údajů pro účely zasílání novinek na e-mail.