Kontakt

+420 465 524 254

Dárkové poukazy v prodeji!

Sdílet na facebooku

Nevíte, jaký dárek zakoupit svým nejbližším? Právě pro vás máme připravené dárkové poukazy, které jsou vhodným dárkem pro každého, kdo navštěvuje sportoviště úseku Rekreační služby. Dárkový poukaz lze použít k úhradě služeb v Krytém plaveckém bazénu, Aquaparku, Zimním stadionu, Sauně a Skateparku, včetně doprovodných služeb zajišťovaných městskou společností TEPVOS. Pro zájemce o netradiční dárky jsme zvlášť připravili dárkové poukazy na thajské masáže.

Dárkové poukazy pro rekreační služby a na thajské masáže je možné zakoupit v kanceláři úseku Rekreační služby v Krytém plaveckém bazénu.

Vzhledem k současné situaci je nutné vyzvednutí poukazu předem objednat:

e-mail: miroslava.voborova@tepvos.cz

tel.: 465 524 254 (7-14hod.)

Více informací o dárkových poukazech a obchodní podmínky naleznete ZDE.

UPOZORNĚNÍ PRO MAJITELE DÁRKOVÝCH POUKAZŮ

Vážení zákazníci, s ohledem na současnou nelehkou situaci, v důsledku které jsme byli nuceni uzavřít naše sportovní a rekreační střediska, prodlužujeme platnost prodaných dárkových poukazů na thajské masáže a dárkových poukazů pro Rekreační služby.

Upravujeme platnost dárkových poukazů na thajské masáže a dárkové poukazy pro Rekreační služby, které byly zakoupené v časovém rozmezí od 1. 9. 2019 do 31. 12. 2020Dárkové poukazy bude možné uplatnit nejpozději do 30. 6. 2021.

Upozorňujeme zákazníky, aby nenechávali zejména čerpání dárkových poukazů na thajské masáže na poslední chvíli a zarezervovali si včas vhodný termín.

KONTAKTUJTE NÁS:

Pokud chcete odpověď na zaslanou zprávu, prosím vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo kontaktní telefon. Po vyřízení zprávy bude Váš kontakt smazán.

Přihlášení k odběru novinek

Nyní se můžete přihlásit k odběru novinek na našich stránkách. Jednou týdně vám zašleme do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Aktuální informace pro vás.

Odesláním dávám souhlas ke zpracování osobních údajů pro účely zasílání novinek na e-mail.