TEPVOS CUP

1-38V průběhu listopadu 2018 – března 2019 proběhne na Zimním stadionu v Ústí nad Orlicí podle upravených pravidel 3. ročník hokejového turnaje v bezkontaktním minihokeji s názvem TEPVOS CUP.
Jedná se o amatérský turnaj. Start hráčů registrovaných v soutěžích ČSLH nebo obdobných není povolen. Hraje se i nadále bezkontaktně v počtu 4 hráčů plus brankář. Na soupisce může být maximálně 16 hráčů do pole. Brankáři startují bez omezení a mohou se mezi celky půjčovat. Hrací čas je 3 x 12 minut čistého času, při remíze 2 minuty prodloužení, popř. nájezdy. Přihlášky, soupisky a čísla účtu pro zaslání startovného najdete níže.

Podmínky přihlášení družstva:
1. Řádně odevzdaná a vyplněná přihláška – do 31. října 2018
2. V termínu zaplacené startovné (1000 Kč) – do 31. října 2018 (po zaplacení nevratné)!
3. V termínu zaplacená první záloha na led, rozhodčí a časomíru (800 Kč x počet zápasů) – do 19. listopadu 2018.
4. Řádně odevzdaná a vyplněná soupiska družstva, maximálně 16 hráčů v poli – do 31. října 2018.

Veškeré platby provádějte bezhotovostně.
číslo účtu: 168 752 599 / 0300
variabilní symbol: 5032018
zpráva pro příjemce: vždy musí být uveden NÁZEV DRUŽSTVA