Plavecká škola Chobotnice – vzdělání a tradice

tepvos-logo-chobotnice_razitko

Plavecká škola Chobotnice v Ústí nad Orlicí má více jak 30letou tradici. Po rekonstrukci Krytého plaveckého bazénu v roce 2006 a rozšířením prostorů vznikly nové možnosti pro další aktivity občanů města i okolí. Jednou z nich je zavedení výuky plavání pro děti různého věku.

Plavecká škola provozuje výuku pět dní v týdnu v dopoledních a částečně odpoledních hodinách. Jedná se o přípravnou, základní a zdokonalovací plaveckou výuku. Instruktorky plavání přibližují dětem plavání zábavnou formou s ohledem na požadavky moderní plavecké výuky. Plavecká škola má letité zkušenosti a každoročně jí projde více než 3 000 spokojených dětí.

Naše kurzy vedou odborně vyškolené instruktorky, čímž je zajištěna kvalitní péče pro všechny děti. V každé skupině vytváříme metodický plán, který vychází z věku dětí a jejich pokročilosti ve skupině, ve které je zařazeno. Žádná skupinka nepracuje stejně. V metodickém plánu je také zahrnuto opakování a doučení zameškaného.

V novém školním roce jsme přivítali nové posily jak pro plaveckou školu, tak pro kurzy plavání kojenců a batolat. Jak bylo již řečeno, instruktorky jsou odborně vyškolené u certifikovaných školitelů. Díky tomu poskytujeme v naší plavecké škole kvalitní služby. Spokojenost dětí a jejich pokroky jsou totiž pro nás tou největší odměnou.


Sdílet!