Dětský den s IZS

Městská společnost TEPVOS zve všechny na akci „Dětský den s IZS“ v pátek 2. 6. 2017 od 9:00 do 14:00 hodin. Na akci se podílejí složky záchranného systému – Policie ČR, HZS, ČČK a další partneři Armáda ČR, BESIP, Česká průmyslová pojišťovna, Pražská plynárenská a Střední škola automobilní.

V části parkoviště před Aquaparkem budou vystavena policejní vozidla, vozidlo HZS.  Je připravena jízda na koloběžkách a segway. Společnost BESIP formou zábavných kvízů seznámí zájemce s bezpečným chováním v dopravním provozu. V areálu Aquaparku návštěvníci najdou ukázku první pomoci ČČK, střelecký trenažér, vyzkoušejí si střelbu ze vzduchovky, házení cvičným granátem a minohledačky s vojáky Armády ČR. Na každém stanovišti se dozví zajímavé informace a odnesou si drobné dárky od partnerů. Je připraven stánek s občerstvením a zmrzlinou. Bude přístupná zelená plocha Aquaparku, bazény budou uzavřeny.

Záštitu nad akcí poskytlo Město Ústí nad Orlicí. Vstup na akci je zdarma. Hlavním cílem je připravit pěkný den s poučením i zábavou nejen pro děti. Těšíme se na vás.


Sdílet!