Thajské masáže

Thajské masáže se před 2 000 lety využívaly jako léčebné metody. Dnes neslouží k tomu, aby se člověk přišel vyléčit, ale fungují jako prevence před tím, aby se nám blokace nestávaly. Od klientů máme pozitivní zpětnou vazbu, že pokud zdravý životní styl doplní pravidelně jednou měsíčně thajskou masáží, je to ideální.

Podstatou tradiční thajské masáže je znalost energetických drah v těle (meridiánů) a reflexivních bodů na nich umístěných. Masér tyto body protlačuje palci, patou, koleny, předloktím či dlaní a jemně přitom manipuluje tělem klienta. Thajci si tradiční thajskou masáž dopřávají i v několikahodinových sestavách. Thajskou masáží dopřejete tělu i duši absolutní uvolnění. Za doprovodu relaxační hudby, při světle svíček a vůní orientálních olejů se tak přenesete do jiného světa. 

Thajská masáž aneb jóga pro líné 🙂

Naše thajské masérky mají certifikát a zkušenosti z vybraných thajských škol v Bangkoku. Upřednostňujeme vyhlášenou školu WatPho v Bangkoku.

THAJSKÁ MASÁŽ – RECEPT NA NESPAVOST I BOLAVÁ ZÁDA
9
5
4
3
20160109_161928

REZERVACE - VYPSANÉ TERMÍNY 2019

Masírujeme od 10:30 – 19:30 hod. v Sauně Ústí nad Orlicí (adresa: V Lukách 135, Ústí nad Orlicí)

22. 9. 6. 10. 20. 10. 3. 11. 17. 11. 1. 12. 15. 12.

poslední

místo

13 – 13:30 hod.

poslední

volná

místa

volná místa volná místa volná místa volná místa volná místa

Nezapomeňte své dárkové poukazy na thajské masáže vyčerpat včas! Platnost poukazů prodloužena do 31. 10. 2019!

Rezervujte si svou thajskou masáž na tel.: 774 673 365, 465 524 254

Thajskou masáž je nutné rezervovat nejdéle do soboty do 15:00 hod. před vypsaným termínem.

Na thajskou masáž lze zakoupit DÁRKOVÝ POUKAZPlatnost těchto poukazů je 6 měsíců od data vystavení (datum naleznete na zadní straně poukazu).

NABÍDKA THAJSKÝCH MASÁŽÍ

VIDEO – UKÁZKY JEDNOTLIVÝCH MASÁŽÍ

Tradiční thajská masáž celého těla Nuat Boran
Thajská masáž spočívá v působení síly na tlakové body, uvolňuje svaly, klouby, šlachy, chodidla, natahuje páteř a přináší tělu celkové fyzické a psychické uvolnění. Tím se liší od naší běžné masáže, která pracuje pouze se svaly. Masérky při masáži používají palce, dlaně, lokty, kolena a chodidla tak, aby mohly vyvinout tlak kombinovaný s protahováním a akupresurou, aby došlo k odblokování linií energie a ve vašem těle navodily celkovou harmonii. Masáž celkově navozuje pocit hlubokého uvolnění, udržuje tělesnou kondici, rozhýbá zatuhlé svalstvo a šlachy. Obzvláště se doporučuje k rekonvalescenci, po úrazech a znehybněních a po operačních zákrocích jako SPECIÁLNÍ individuální rehabilitace.

Aromatická olejová masáž
Mimořádná thajská terapie celého těla za použití speciálních masážních olejů, obsahující množství vitamínů a výživných látek se silnými uklidňujícími a regeneračními účinky na pokožku a celé tělo. Olejová thajská masáž je mírnější forma klasické thajské masáže, kde se vyvíjí na jednotlivé body menší tlak. Vaše tělo bude podrobeno systematické tlakové masáži od temene hlavy, přes šíji, páteř a zádové svaly. Masáž zlepšuje náladu, harmonizuje a zároveň posiluje celý organismus. Odstraňuje únavu a vyčerpanost a nahrazuje je léčivým, klidným a harmonickým stavem vašeho těla i mysli.

Královská thajská masáž - Nuat Prakop
Královská thajská masáž je kombinací tradiční thajské masáže a olejové masáže, završená přikládáním speciálních horkých bylinných sáčků na místa, kde proudí energie. Jedná se o královskou masáž, jak již název napovídá, protože thajské bylinky a trávy obsažené v sáčcích, napomáhají dokonalému uvolnění a odbourání stresu. Královská thajská masáž podporuje zdravou cirkulaci krve, metabolismus a dodává výživné látky pokožce celého těla. Odbourává stres a psychické napětí. Po této proceduře se budete cítit, jako znovu narozeni.

Antistresová masáž zad a šíje
Masáž zaměřená na odstranění bolesti zad, šíje a ramen. Procedura se provádí spojením techniky tradiční thajské masáže a speciálních bylinných mastí, čímž pomáhá k uvolnění svalstva a celkové relaxaci. Je rovněž vhodná pro odstranění stresu a bolestí hlavy v důsledku potíží se zablokovanou krční páteří. Velmi pomáhá při léčbě migrény.

Masáž Bio kokosová
Dopřejte si úžasnou proceduru spojenou s aroma tropického Orientu za pomocí panenského kokosového oleje. Jeho krásnou vůni si zajisté zamilujete. Exotická aroma olejová masáž je jednou z nejoblíbenějších masáží. Díky jemné technice, která je skloubena s technikou hmatů dochází k silným relaxačním účinkům. Masíruje se celé tělo. Zvláště příjemné, je pak promasírování paží, nohou včetně jednotlivých prstů. Kokosový olej má unikátní vlastnosti a jako čistá přírodní surovina se hodí k péči o celé tělo i obličej.

Partnerská thajská masáž
Masáž můžete sdílet společně se svým partnerem nebo s osobou blízkou. Umocňuje se tím vzájemná energie i emocionální rozpoložení. Partneři jsou masírováni současně v těsné blízkosti na lůžku vedle sebe. Dvojice může pocítit příjemné propojení a sdílení. Jako partnerské masáže nabízíme tradiční, olejovou a královskou masáž.

 

CENÍK THAJSKÝCH MASÁŽÍ

Na thajskou masáž lze zakoupit DÁRKOVÝ POUKAZ.

Informujte se na tel.: 774 673 365, 465 524 254 nebo na pokladně Sauny a Krytého plaveckého bazénu v Ústí nad Orlicí.

10
8
6
2
1

Ilustrační fotografie

VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE NA STRÁNKÁCH POSKYTOVATELE SLUŽEB THAJSKÉ MASÁŽE – MASÁŽE LOTUS


Sdílet!