Partneři

MULTISPORT 

Osobní benefit, který zprostředkovává zaměstnavatel a který můžete celoročně využívat ve více než 1 400 místech v Česku a na Slovensku, kde na Vás každý den čeká jeden volný nebo zvýhodněný vstup.

Nyní můžete využívat i u nás.

 

 

KLUB PEVNÉHO ZDRAVÍ VZP ČR
pro členy KPZ poskytujeme slevy v tomto rozsahu a výši
20%    z ceny vstupného na plavání pro TĚHOTNÉ
10%    z ceny vstupného na AQUAAEROBIC
10%   z ceny vstupného na KONDIČNÍ a ZDOKONALOVACÍ plavání
SLEVA BUDE POSKYTNUTA POUZE NA ZÁKLADĚ PŘEDLOŽENÍ ČLENSKÉ KARTY ČLENA KPZ
odkaz: http://www.klubpevnehozdravi.cz/katalog-partneru/kryty-plavecky-bazen-usti-nad-orlici/
logo-zpmvcr Prodloužený vstup o 1/2 hodiny pro POJIŠTĚNCE POJIŠŤOVNY MINISTERSTVA VNITRA – 211.
Platí na Krytém plaveckém bazénu – prodloužení návštěvní doby o 1/2 hodiny nad standardní návštěvní časy. Návštěvník se musí prokázat platnou kartičkou pojišťovny Ministerstva vnitra 211. Zvýhodnění je nutné uplatnit při příchodu na recepci – dříve než projde turniketem, poté již není možné slevu poskytnout.
logo-cpzp V předem určeném období 1 hodina zdarma v neděli od 14:00 do 20:00 hodin pro POJIŠTĚNCE ČESKÉ PRŮMYSLOVÉ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY – 205.
Platí na Krytém plaveckém bazénu – vstup na 1 hodinu zdarma. Návštěvník se musí prokázat platnou kartičkou České průmyslové zdravotní pojišťovny – 205. Zvýhodnění je nutné uplatnit při příchodu na recepci – dříve než projde turniketem, poté již není možné slevu poskytnout. Zvýhodnění se netýká vstupu do relaxačního centra.
upozornění - prodloužení platnosit karet_OPRAVA Kosmetický salon Mayanne nabízí kvalitní kosmetické služby i přístrojové ošetření pleti a těla. V příjemném prostředí brněnského salonu můžete využít ošetření pleti kosmetikou Maria Galland, masáže pleti, líčení,trvalou epilaciodstranění pigmentových skvrn nebo kyslíkové ošetření.- na sousloví kosmetické služby odkaz na http://mayanne.cz/kosmetika/
– na sousloví trvalou epilaci odkaz http://mayanne.cz/trvala-epilace/
– na sousloví odstranění pigmentových skvrn odkaz http://mayanne.cz/odstraneni-pigmentovych-skvrn-a-zilek/
penzion EWE s.r.o. partner Krytého plaveckého bazénu nabízí dovolenou v Chorvatsku na ostrově Brač.Více informací naleznete zde


Sdílet!