Dárkové poukazy

DÁRKOVÉ POUKAZY PRO REKREAČNÍ SLUŽBY

Dárkové poukazy slouží k úhradě služeb na sportovištích úseku Rekreační služby (Krytý plavecký bazén, Aquapark, Zimní stadion, Sauna a Skatepark), včetně doprovodných služeb zajišťovaných městskou společností TEPVOS. Dárkový poukaz lze také použít k nabití elektronické peněženky Městská karta.

Dárkové poukazy si můžete zakoupit na pokladně Krytého plaveckého bazénu, Polská 1360, 562 01 Ústí nad Orlicí a na pokladně Sauny Ústí nad Orlicí, V Lukách 135, 562 01 Ústí nad Orlicí.

V nabídce jsou dárkové poukazy v hodnotě 100 Kč, 200 Kč, 300 Kč, 500 Kč, 1000 Kč.

Dárkový poukaz lze uhradit v hotovosti, bankovní platební kartou nebo Městskou kartou.

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY PRO PRODEJ DÁRKOVÝCH POUKAZŮ PRO REKREAČNÍ SLUŽBY

 

DÁRKOVÉ POUKAZY NA THAJSKÉ MASÁŽE

Dárkový poukaz slouží k přímé úhradě vybrané thajské masáže, které poskytujeme v Sauně Ústí nad Orlicí. Termín masáže si zákazník volí dle nabídky, uveřejněné ZDE.

Dárkové poukazy si můžete zakoupit na pokladně Krytého plaveckého bazénu, Polská 1360, 562 01 Ústí nad Orlicí a na pokladně Sauny Ústí nad Orlicí, V Lukách 135, 562 01 Ústí nad Orlicí.

Nabízíme dárkové poukazy přímo na jednotlivé thajské masáže, které jsou v nabídce poskytovaných služeb.

Dárkový poukaz lze uhradit v hotovosti nebo Městskou kartou na pokladně v Sauně a v hotovosti, Městskou kartou a bankovní platební kartou na pokladně v Krytém plaveckém bazénu.

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY PRO PRODEJ DÁRKOVÝCH POUKAZŮ NA THAJSKÉ MASÁŽE

 

 

 

 

 


Sdílet!