TRX

REZERVACE LEKCE


--18
Funkční trénink – systém pro komplexní rozvoj síly, svalové hmoty, flexibility a rovnováhy pro cvičence všech fitness úrovní. Unikátní novinka vstupující na český trh, která si ve světě již své pevné místo vydobyla. Velmi jednoduchá pomůcka, která je složena pouze ze dvou pevných popruhů nastavitelné délky a madel pro ruce či nohy.

S TRX můžete provádět nekonečné množství cviků, kdy jedinou intenzitou je úhel Vašeho těla oproti závěsnému bodu a Vaše tělesná hmotnost.
Posiluje všechny svalové partie. Velmi efektivně rozvíjí sílu, stabilitu, mobilitu kloubů a aktivuje stabilizační svalstvo, které pomáhá efektivnímu tréninku v jiných druzích sportu. Zlepšuje postavení páteře a pozitivně přispívá k prevenci úrazů. Obtížnost se vytváří pouze optimálním zavěšením Vašeho těla do systému TRX.

Připravili jsme pro vás rozšíření nabídky a větší využití systému TRX. Trenéři vás seznámí s lekcemi TRX for YOGA.

Jedná se o pomalý druh cvičení se závěrečnou relaxací při pohodové hudbě. Při některých pozicích je využit závěsný systém TRX pro efektivní procvičení jógových pozic.  Pracuje se na síle, mobilitě a flexibilitě těla, také díky pomalejšímu tempu dochází k sebeuvědomění a správnému napojení na své tělo. Lekce je vhodná i pro začátečníky, kteří nemají s TRX zkušenosti, ale i zkušení návštěvníci ocení přínos cvičení TRX for YOGA.

Věříme, že vás tato nabídka zaujme a bude využívaná. Více informací poskytne trenér na lekcích TRX.


Sdílet!