Jak se přihlásit na cvičení

REGISTRACE DO REZERVAČNÍHO SYSTÉMU AUKSYS

Pro zobrazení termínů jednotlivých lekcí  je nutná bezplatná registrace do našeho rezervačního systému AuksysCelá registrace musí být schválena správcem. Jedná se o kontrolu správného vyplnění údajů a zamezení vzniku duplicit. Proto prosíme o trpělivost. Schválení není hned, ale systém je kontrolován několikrát denně. Po schválení se uživateli zobrazí přehled termínů konání sportovních aktivit, na které je možné se přihlásit.

REZERVACE NA LEKCI

Na každou lekci je nutné se přihlásit / vytvořit rezervaci.  Pro bližší seznámení s rezervačním systémem využijte sekci nápověda v horní části rezervačního systému. Každý cvičící se musí na požadovanou lekci hlásit skrze svůj vytvořený účet v rezervačním systému – to se netýká pouze lekcí pro skupiny a školy, které se domlouvají individuálně s vedoucím Centra RIO. 10/10 znamená 10 volných míst z 10 možných, naopak 0/10 je plně obsazená lekce. Lekce se uskuteční za přítomnosti alespoň 5 cvičících. Rezervaci na ranní a dopolední lekce je možné zrušit nejpozději do 7 hodin, na odpolední lekce do 12 hodin. Pozdější omluva nebude akceptována a uživatel je povinen uhradit rezervovanou lekci v plném rozsahu. Rozvrh jednotlivých lekcí je závislý na časových možnostech instruktorů – proto nejsou rozvrhy vždy pravidelné. Rozpis lekcí je znám zhruba týden dopředu. Správce se tak snaží zamezit tomu, aby v případě indispozice instruktora nebyla hodina, na kterou jsou již přihlášeni cvičící, zrušena.

 

PLATBA ZA LEKCI

Lekce se platí před jejím začátkem na pokladně Krytého plaveckého bazénu v hotovosti nebo Městskou kartou na platebním terminálu Centra RIO, kde platbu z Městské karty provede sportovní instruktor. Další informace naleznete v návštěvním řádu.

 

 


Sdílet!