Plavecká štafeta škol – pohár obhájili Čapci

Druhé kolo Okresní školní ligy plavecké štafety žáků o putovní pohár Krytého plaveckého bazénu se konalo v Ústí nad Orlicí 8. 2. 2018. Přihlásily se tři školy a ve štafetě na 200 metrů plavalo 48 žáků. První kolo proběhlo 18. 10. 2017 v Krytém plaveckém bazéně v Ústí nad Orlicí a přihlásilo se 5 škol a plavalo 68 žáků.

Celkovým vítězem se stala ZŠ Bratří Čapků, druhé místo obsadila ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto a třetí místo Gymnázium z Ústí nad Orlicí. Hlavní cenu putovní pohár ve tvaru skleněné kapky, předal místostarosta města Ústí nad Orlicí Jiří Preclík. Město také připravilo plakety pro první, druhé a třetí místo, které byly předány vítězným školám. Každý soutěžící dostal pozornost od partnerů soutěže.

Celou soutěž pořádala Plavecká škola Chobotnice městské společnosti TEPVOS.  Velké poděkování patří všem školám a plavcům za sportovní výkony, vytrvalost a týmovou hru. Také děkujeme partnerům KONZUM, Bühler CZ s.r.o., ACE TRADE, Měšťanskému pivovaru a DDD TOMAN. Plavci z nejrychlejších štafet pojedou reprezentovat svoji školu na Superfinále do Litomyšle, které se koná 11. 5. 2018.


Sdílet!