Aquapark v Ústí nad Orlicí nabídne nové atrakce

Velká rekonstrukce letního Aquaparku v Ústí nad Orlicí byla zahájena v září 2017 a dokončení je plánované na červen 2018. Jedná se o jeden z velkých investičních projektů městské společnosti TEPVOS. Předpokládaná cena celkové rekonstrukce je 30 milionů korun.

Rozsah stavebních prací zahrnuje zabudování nerezových van ve všech bazénech Aquaparku, včetně brodítek a instalaci nových vodních atrakcí v jednotlivých bazénech. Atrakce jsou hlavním lákadlem pro návštěvníky, kteří se mohou těšit na chrliče, trubková masážní lehátka, trubkovou lavici a perličku, lanový most s lekníny, šplhací síť s basketbalovým košem, vodní stěnu a dva houpací zálivy v hlavním rekreačním bazénu. Druhý menší rekreační bazén nabídne velký vodní hřib a podchozí skluzavku. V dětském bazénku mohou malí návštěvníci vyzkoušet fontánky, kyblíkový strom, vodní hřib, vodní děla, vodní zvon, vodního ježka, točitou skluzavku a jednoduchou skluzavku.

Celá rekonstrukce přispěje k výraznému zlepšení komfortu návštěvníků a také ke snížení provozních nákladů (opravy, spotřeba vody atd.). Věříme, že letní sezóna 2018 přinese slunečné dny, kdy bude možné vyzkoušet nové bazény i atrakce. Všichni jste zváni vyzkoušet si nové atrakce a nerezové bazény!

Orientační plánek Aquaparku najdete ZDE.


Sdílet!