Kontakt

+420 465 524 254

O KAPKU LEPŠÍ BAZÉN

Sdílet na facebooku

Určitě jste už mnohokrát viděli nepříjemně nabádavou cedulku, že před vstupem do bazénu je vaší povinností se důkladně osprchovat bez plavek. Tento požadavek kupodivu není jen zbytečný výmysl, kterým vás chce někdo nutit k samoúčelnému trápení mnohdy dost studenou vodou. Čím lépe se totiž před vstupem do bazénu osprchujeme a omyjeme mýdlem, tím méně organických látek do něj přineseme. Každý z nás má toho na sobě dost – především pot, močovinu, různé kosmetické přípravky, a jiné nečistoty.

Uvedené nečistoty pak v bazénu reagují s přítomným chlórem a jejich společnou reakcí vznikají různé chloraminy (látky obsahující především chlór a původem organický dusík), které především způsobují typický zápach, štípání v očích a v extrémních případech třeba i štípání na kůži nebo u citlivých osob dýchací problémy.


Také Krytý plavecký bazén v Ústí nad Orlicí připravil informační kampaň  s názvem „Sprchujte se bez plavek“. Pevně věříme, že důkladným omytím před vstupem do bazénu nám pomůžete zlepšit nejen kvalitu bazénové vody, ale i kvalitu našich poskytovaných služeb. Pomozte nám mít aspoň o kapku lepší bazén. Je to ve Vašich rukách a mýdlech. Děkujeme.

TEPVOS – úsek Rekreační služby

KONTAKTUJTE NÁS:

Pokud chcete odpověď na zaslanou zprávu, prosím vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo kontaktní telefon. Po vyřízení zprávy bude Váš kontakt smazán.

Přihlášení k odběru novinek

Nyní se můžete přihlásit k odběru novinek na našich stránkách. Jednou týdně vám zašleme do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Aktuální informace pro vás.

Odesláním dávám souhlas ke zpracování osobních údajů pro účely zasílání novinek na e-mail.