Kontakt

+420 465 524 254

3. ROČNÍK TURNAJE TEPVOS CUP MÁ VÍTĚZE

Sdílet na facebooku

V průběhu listopadu 2018 – března 2019 probíhal na Zimním stadionu v Ústí nad Orlicí podle upravených pravidel 3. ročník hokejového turnaje TEPVOS CUP v bezkontaktním minihokeji. Přihlásilo se celkem 6 družstev. Systém turnaje určil, že každé družstvo odehrálo 12 zápasů (celkem jich bylo odehráno 36), do kterých nastoupilo celkem 91 hráčů a 13 brankářů. Z vítězství se nakonec radovalo družstvo Ostrova, jehož hráči ovládli převážně i individuální výsledky bodování.

Vyhlášením výsledků a předáním ocenění nejlepším týmům a jednotlivcům bude 3. ročník turnaje TEPVOS CUP prohlášen za ukončený. Vyhlášení se bude konat v úterý 19. 3. 2019 od 17.00 hodin v prostorách městské společnosti TEPVOS.

Rádi bychom poděkovali všem zúčastněným hráčům za jejich sportovní výkony, nadšení pro hru a bezproblémový průběh celého turnaje.  Dále pak rozhodčím a časoměřičům za nezbytnou pomoc při samotných utkáních. Věříme, že se znovu setkáme v dalším ročníku.

Lukáš Procházka – ředitel turnaje TEPVOS CUP

KONEČNÉ UMÍSTĚNÍ DRUŽSTEV V TURNAJI

1. místo OSTROV

2.místo SKALA TEAM ÚO

3.místo BETONÁRKA JAVŮREK LIBCHAVY

4.místo TJ SOKOL LIBCHAVY

5.místo SPORTBÁRT POPRÁČ ÚO

6.místo VRŠOVCI VRACLAV

DETAILNÍ VÝSLEDKY TURNAJE

KONTAKTUJTE NÁS:

Pokud chcete odpověď na zaslanou zprávu, prosím vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo kontaktní telefon. Po vyřízení zprávy bude Váš kontakt smazán.

Přihlášení k odběru novinek

Nyní se můžete přihlásit k odběru novinek na našich stránkách. Jednou týdně vám zašleme do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Aktuální informace pro vás.

Odesláním dávám souhlas ke zpracování osobních údajů pro účely zasílání novinek na e-mail.