Kontakt

+420 465 524 254

Thajské masáže

REFLEXNÍ TERAPIE

THAJSKÉ MASÁŽE

Vážení zákazníci, s ohledem na současnou nelehkou situaci, v důsledku které jsme byli nuceni uzavřít naše sportovní a rekreační střediska, prodlužujeme platnost prodaných dárkových poukazů na thajské masáže a dárkových poukazů pro Rekreační služby.

Upravujeme platnost dárkových poukazů na thajské masáže a dárkové poukazy pro Rekreační služby, které byly zakoupené v časovém rozmezí od 1. 9. 2019 do 30. 4. 2021Dárkové poukazy bude možné uplatnit nejpozději do 30. 6. 2022.

Upozorňujeme zákazníky, aby nenechávali zejména čerpání dárkových poukazů na thajské masáže na poslední chvíli a zarezervovali si včas vhodný termín.

VYPSANÉ TERMÍNY THAJSKÝCH MASÁŽÍ 
7. 4. 202414. 4. 202421. 4. 202428. 4. 20245. 5. 202419. 5. 202426.5.2024  
OBSAZENOOBSAZENO

OBSAZENO

OBSAZENOOBSAZENOPOSLEDNÍ
VOLNÉ
MÍSTO
 VOLNÁ
MÍSTA
 DALŠÍ TERMÍNY PŘIPRAVUJEME …  

 

Přijímáme rezervace na tel.: 465 524 254 – v pracovní dny od 8:00 do 14:00 hodin.

Masírujeme od 10:30 do 19:30 hod. v Sauně Ústí nad Orlicí, ulice V Lukách 135.

Dárkové poukazy si můžete zakoupit na Krytém plaveckém bazénu a Sauně v otevírací době.

Thajské masáže se před 2 000 lety využívaly jako léčebné metody. Dnes neslouží k tomu, aby se člověk přišel vyléčit, ale fungují jako prevence před tím, aby se nám blokace nestávaly. Od klientů máme pozitivní zpětnou vazbu, že pokud zdravý životní styl doplní pravidelně jednou měsíčně thajskou masáží, je to ideální.

Podstatou tradiční thajské masáže je znalost energetických drah v těle (meridiánů) a reflexivních bodů na nich umístěných. Masér tyto body protlačuje palci, patou, koleny, předloktím či dlaní a jemně přitom manipuluje tělem klienta. Thajci si tradiční thajskou masáž dopřávají i v několikahodinových sestavách. Thajskou masáží dopřejete tělu i duši absolutní uvolnění. Za doprovodu relaxační hudby, při světle svíček a vůní orientálních olejů se tak přenesete do jiného světa. 

Thajská masáž aneb jóga pro líné 🙂

Naše thajské masérky mají certifikát a zkušenosti z vybraných thajských škol v Bangkoku. Upřednostňujeme vyhlášenou školu WatPho v Bangkoku.

NABÍDKA THAJSKÝCH MASÁŽÍ

Thajská masáž spočívá v působení síly na tlakové body, uvolňuje svaly, klouby, šlachy, chodidla, natahuje páteř a přináší tělu celkové fyzické a psychické uvolnění. Tím se liší od naší běžné masáže, která pracuje pouze se svaly. Masérky při masáži používají palce, dlaně, lokty, kolena a chodidla tak, aby mohly vyvinout tlak kombinovaný s protahováním a akupresurou, aby došlo k odblokování linií energie a ve vašem těle navodily celkovou harmonii. Masáž celkově navozuje pocit hlubokého uvolnění, udržuje tělesnou kondici, rozhýbá zatuhlé svalstvo a šlachy. Obzvláště se doporučuje k rekonvalescenci, po úrazech a znehybněních a po operačních zákrocích jako SPECIÁLNÍ individuální rehabilitace.

Masáž zaměřená na odstranění bolesti zad, šíje a ramen. Procedura se provádí spojením techniky tradiční thajské masáže a speciálních bylinných mastí, čímž pomáhá k uvolnění svalstva a celkové relaxaci. Je rovněž vhodná pro odstranění stresu a bolestí hlavy v důsledku potíží se zablokovanou krční páteří. Velmi pomáhá při léčbě migrény.

Thajská masáž Nuat Tao spočívá ve stimulaci reflexních bodů jednotlivých lidských orgánů, spojenou s masáží svalů lýtek, vmasírování přírodního masážního oleje do chodidel a v neposlední řadě protažení a uvolnění jednotlivých prstů na nohou. Thajská masáž nohou má velmi uvolňující účinek a působí příznivě na psychiku a odbourávání stresu.

Podobně jako jinde na těle, tak i na hlavě se nachází reflexní body celého těla. Bodovou, tlakovou a jemnou uvolňující masáží masérka na tyto reflexní body působí. Po masáži se dostavují uvolňující účinky. 

Tato jemná masáž je určena speciálně pro nastávající maminky. Navozuje pocity klidu, harmonie a bezpečí. Blahodárné účinky této masáže jsou přínosné nejen pro maminku, ale především pro zdravý vývoj dítěte. Masáž se provádí částečně na zádech a na bocích za použití výhradně přírodních olejů s příznivými účinky na namáhanou pokožku maminky. Pomáhá zmírňovat bolesti hlavy a pocity nevolnosti, zlepšuje spánek a posiluje funkci svalů zejména v nejvíce zatěžované oblasti zad.

Mimořádná thajská terapie celého těla za použití speciálních masážních olejů, obsahující množství vitamínů a výživných látek se silnými uklidňujícími a regeneračními účinky na pokožku a celé tělo. Olejová thajská masáž je mírnější forma klasické thajské masáže, kde se vyvíjí na jednotlivé body menší tlak. Vaše tělo bude podrobeno systematické tlakové masáži od temene hlavy, přes šíji, páteř a zádové svaly. Masáž zlepšuje náladu, harmonizuje a zároveň posiluje celý organismus. Odstraňuje únavu a vyčerpanost a nahrazuje je léčivým, klidným a harmonickým stavem vašeho těla i mysli.

Dopřejte si úžasnou proceduru spojenou s aroma tropického Orientu za pomocí panenského kokosového oleje. Jeho krásnou vůni si zajisté zamilujete. Exotická aroma olejová masáž je jednou z nejoblíbenějších masáží. Díky jemné technice, která je skloubena s technikou hmatů dochází k silným relaxačním účinkům. Masíruje se celé tělo. Zvláště příjemné, je pak promasírování paží, nohou včetně jednotlivých prstů. Kokosový olej má unikátní vlastnosti a jako čistá přírodní surovina se hodí k péči o celé tělo i obličej.

Královská thajská masáž je kombinací tradiční thajské masáže a olejové masáže, završená přikládáním speciálních horkých bylinných sáčků na místa, kde proudí energie. Jedná se o královskou masáž, jak již název napovídá, protože thajské bylinky a trávy obsažené v sáčcích, napomáhají dokonalému uvolnění a odbourání stresu. Královská thajská masáž podporuje zdravou cirkulaci krve, metabolismus a dodává výživné látky pokožce celého těla. Odbourává stres a psychické napětí. Po této proceduře se budete cítit, jako znovu narozeni.

Masáž můžete sdílet společně se svým partnerem nebo s osobou blízkou. Umocňuje se tím vzájemná energie i emocionální rozpoložení. Partneři jsou masírováni současně v těsné blízkosti na lůžku vedle sebe. Dvojice může pocítit příjemné propojení a sdílení. Jako partnerské masáže nabízíme tradiční, olejovou a královskou masáž.

CENÍK THAJSKÝCH MASÁŽÍ

Na thajskou masáž lze zakoupit DÁRKOVÝ POUKAZ. Platnost těchto poukazů (vydaných od 1. 1. 2022)  je 12 měsíců od data vystavení (datum naleznete na zadní straně poukazu). 

Nezapomeňte své dárkové poukazy na thajské masáže vyčerpat včas!

Ilustrační fotografie

VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE NA STRÁNKÁCH POSKYTOVATELE SLUŽEB THAJSKÉ MASÁŽE – MASÁŽE LOTUS

KONTAKTUJTE NÁS:

Pokud chcete odpověď na zaslanou zprávu, prosím vyplňte Vaši e-mailovou adresu nebo kontaktní telefon. Po vyřízení zprávy bude Váš kontakt smazán.

Přihlášení k odběru novinek

Nyní se můžete přihlásit k odběru novinek na našich stránkách. Jednou týdně vám zašleme do e-mailové schránky souhrn posledních aktualit. Aktuální informace pro vás.

Odesláním dávám souhlas ke zpracování osobních údajů pro účely zasílání novinek na e-mail.